Od września 2017 r. rusza Akademia Młodych Jagiellonek

Akademia Młodych Jagiellonek to projekt Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego celem jest profesjonalne szkolenie sportowe oraz rozwój kobiecej piłki nożnej w Polsce.

  AZS UJ Kraków to klub występujący z powodzeniem w Ekstralidze Kobiet, a także kilkukrotny Mistrz Polski Futsalu Kobiet (2014, 2015, 2017).

  Co zapewnia:

– szkolenie sportowe dziewczynek od 6 roku życia,

– wykwalifikowaną kadrę trenerską z uprawnieniami UEFA w skład, której wchodzą reprezentantki Polski oraz kilkukrotne Mistrzynie Polski w Futsalu,

– zajęcia prowadzone na obiektach sportowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, zlokalizowanych w centrum Krakowa, co zapewnia dogodny dojazd

– nowoczesny sprzęt treningowy dostosowany do wieku i umiejętności dzieci i młodzieży,

– udział w rozgrywkach sportowych.

  AZS UJ Kraków w oparciu o ponad stuletnie doświadczenie w działalności sportowej oraz występy w najwyższych klasach rozgrywkowych PZPN, chce stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju sportowego dla dziewczynek pragnących trenować piłkę nożną, a w przyszłości grać na najwyższym poziomie – w pierwszej kadrze Klubu.

Zapisy już wystartowały. Start zajęć we wrześniu 2017. Więcej informacji pod adresem e-mail amj@uj.edu.pl oraz numerami telefonu 604 315 176 oraz 535 091 154.

Na pierwszych treningach niespodzianki dla trenujących! Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.