Górnik z kompletem punktów

W Szczecinie nie brakło dziś emocji. Olimpia uległa dziś Górnikowi 2:4, choć tanio skóry nie sprzedała.

Pierwsza połowa zdecydowanie dl Górnika, który już po 27 minutach prowadził już 0:2. Do przerwy słabo prezentowały zawodniczki gospodyń. Zmieniło się to po przerwie. Już w 51. minucie kontakt złapała Roksana Ratajczyk, strzelając na 1:2. Dziewięć minut później wyrównała Natalia Niewolna. Gdy wydawało się, że Górniczki są w opałach… Do roboty wzięła się Anna Sznyrowska, która weszła w 57. minucie. Dzięki lepszej grze całej ekipy zdołała strzelić dwa gole i doprowadzić Górniczki do zwycięstwa.

Już za tydzień Olimpia zagra u siebie z Czarnymi, a Górnik z Jagiellonkami.