Radomski niedosyt

Nietypowo, bo w piątkowy wieczór zostało rozegrane spotkanie trzeciej kolejki Ekstraligi w Radomiu. Czwórka zremisowała 1:1 z AZS-em Wrocław. Pluć w brodę sobie mogą szczególnie piłkarki gospodyń. Mnóstwo okazji, niestrzelony rzut karny. Nie było dziś mocnych na Annę Bocian, która skapitulowała tylko raz. W 24. minucie po kornerze Iza Tracz wyskoczyła do piłki i wyprowadziła gospodynie na prowadzenie. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy próbowały Wrocławianki, lecz na posterunku była Anita Snopczyńska.

Po przerwie spotkanie się wyrównało. Sytuację miały obie ekipy, lecz groźniejsze były gospodynie. Z ostrego konta na pustą bramkę nie strzeliła Paulina Sobczak. W 64 minucie faulowana w polu karnym była Aleksandra Zielińska. Karnego nie wykorzystała Emilia Wiaderna, jej strzał obroniła Anna Bocian. Piłkarsko zaczęły przeważać podopieczne Dawida Gomoli. Przyniosło to skutek w 90 minucie gry, kiedy to Joanna Olszewska huknęła pod poprzeczkę nie do obrony. Jeszcze w doliczonym czasie gry po starciu z przeciwniczką zasłabła Snopczyńska.