Wymęczona wygrana Medyka

Prawie równo rok temu Mistrz Polski zdemolował Jagiellonki 0:12. W sobotni wieczór to już nie były dwie takie same ekipy. Jagiellonki niezwykle zmotywowane, dzielnie się broniły, miały też swoje okazje. Postawiły Medykowi niezwykle ciężkie warunki. Dopiero po 80 minucie gospodyniom brakło pary. Wykorzystały to podopieczne Romana Jaszczaka. W 83 minucie na prowadzenie swój zespół wyprowadziła Nikol Kaletka, a dwie minuty później podwyższyła Natalia Chudzik.

Zespół z Konina ze względu na turniej Ligi Mistrzyń zagra mecz trzeciej kolejki już we wtorek z Mitechem, a Jagiellonki w sobotę zagrają z AZS PSW Biała Podlaska.