SMS zmiótł Olimpię

Niewiele do powiedzenia miały dziś piłkarki Olimpii w Łodzi. Podopieczne Marka Chojnackiego pokonały ich, aż 6:0.

W 22 minucie po bramkach Martyny Wiankowskiej i Marzeny Salamon było już 2:0. Dziesięć minut później czerwoną kartkę dostała Weronika Szymaszek i gdy wydawało się, że to początek egzekucji… gra się wyrównała. Niestety dla gości starczyło sił do 70 minuty, kiedy to gola na 3:0 strzeliła Martyna Wiankowska. Olimpia posypała się jak domek z kart. W osiem kolejnych minut gospodynie dołożyły jeszcze trzy bramki (Karczewska, Wiankowska, Osińska) i było po meczu.

Już za tydzień SMS pojedzie do Sosnowca, a Olimpia podejmie u siebie Górnik Łęczna.