Za nami pierwszy dzień imprezy w Kołobrzegu. Jak zwykle były wielkie emocje. Praga Warszawa z powodu nagłej tragicznej śmierci swojego kierownika odwoła przyjazd na turniej.
GRUPA 1
AZS UAM Poznań |
Feniks Łódź |
KS Teresin Women |
ISD-AJD Gol Częstochowa |
GRUPA 2
Red Devils Ladies Chojnice |
BSC SAN AZS Łódź |
Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna |
MUKS Praga Warszawa |
GRUPA 3
KU AZS UAM Poznań |
UKS Sparta Daleszyce |
Lady Grembach EE Łódź |
Kotwica Kórnik |
Dzień 1, Czwartek, 27 lipca 2017
Boisko 1 | |||
08:30 | 6:3 | AZS UAM Poznań | ISD-AJD Gol Częstochowa |
09:05 | 5:0 vo | Red Devils Ladies Chojnice | MUKS Praga Warszawa |
09:40 | 0:6 | KU AZS UAM Poznań | Kotwica Kórnik |
14:30 | 3:4 | KS Teresin Women | AZS UAM Poznań |
15:05 | 3:4 | Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna | Red Devils Ladies Chojnice |
15:40 | 3:9 | Lady Grembach EE Łódź | KU AZS UAM Poznań |
Boisko 2 | |||
08:30 | 7:3 | Feniks Łódź | KS Teresin Women |
09:05 | 1:4 | BSC SAN AZS Łódź | Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna |
09:40 | 3:2 pd | UKS Sparta Daleszyce | Lady Grembach EE Łódź |
14:30 | 3:4 | Feniks Łódź | ISD-AJD Gol Częstochowa |
15:05 | 0:5 vo | BSC SAN AZS Łódź | MUKS Praga Warszawa |
15:40 | 1:2 | UKS Sparta Daleszyce | Kotwica Kórnik |
Dzień 2, Piątek, 28 lipca 2017
Boisko 1
10:00 | MPK gr. 3 | KU AZS UAM Poznań | UKS Sparta Daleszyce |
10:35 | MPK gr. 2 | Red Devils Ladies Chojnice | BSC SAN AZS Łódź |
11:10 | MPK gr. 1 | AZS UAM Poznań | Feniks Łódź |
16:45 | Półfinał 1 MPK | ||
17:20 | Półfinał 2 MPK |
18:55 | o 5. miejsce MMP |
Boisko 2 |
10:00 | MPK gr. 3 | Kotwica Kórnik | Lady Grembach EE Łódź |
10:35 | 0:5 vo | MUKS Praga Warszawa | Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna |
11:10 | MPK gr. 1 | ISD-AJD Gol Częstochowa | KS Teresin Women |
15:45 | MPK o miejsca 5-8 | ||
16:20 | MPK o miejsca 5-8 |
17:55 | MPK o miejsca 9-12 | ||
18:30 | MPK o miejsca 9-12 |
Dzień 3, Sobota, 29 lipca 2017
Boisko 1 |
13:15 | MPK finał, ceremonia | TRANSMISJA : | nsport+ |
Boisko 2 | |||
09:45 | MPK o 11. miejsce | ||
10:20 | MPK o 9. miejsce | ||
10:55 | MPK o 7. miejsce | ||
11:30 | MMP o 3. miejsce | ||
12:30 | MPK o 3. miejsce | ||
13:05 | MPK o 5. miejsce |