1 października 2022
fot. Adam Murzański

Pierwszym „transferem”, którego dokonał Rekord Bielsko Biała jest Marcin Trzebuniak.
Znany w środowisku piłkarskim kobiet Trener Trzebuniak był przez 2,5 roku szkoleniowcem LKS Goczałkowice Zdrój. Z zespołem z Goczałkowic przez pół roku (w sezonie 2014/2015) występował w II lidze zastępując w grudniu 2014 ówczesnego Trenera Marka Jacka i wywalczył z drużyną awans do I ligi. Przez dwa kolejne sezony zajmował z „Goczałkami” dwukrotnie 4 miejsce w I lidze.

Marcin Trzebuniak:
Bardzo się cieszę, że rozpocznę współpracę w takim klubie, jak Rekord, którego baza piłkarska jest na najwyższym poziomie – boiska sztuczne, hala, boisko naturalne, odnowa , siłownia itp. Mam nadzieję, że działania, które będę wykonywał w przyszłości z drużyną kobiet, będą stanowiły kontynuację dobrej pracy mojego poprzednika Tomka Skowrońskiego. Wiem czego ode mnie się oczekuje, dlatego też postaram się sprostać temu zadaniu. Drużyna dziewczyn ma bardzo duży potencjał, który mam nadzieję wykorzystam wraz z nią w najbliższym sezonie ligowym. Nie mogę się już doczekać spotkania w szatni i wspólnej pracy.

Tomasz Skowroński:
Ustępując miejsca mojemu następcy chciałem mieć pewność, że owoc mojej 6-letniej pracy zostanie przekazany w dobre ręce i tak się właśnie stało. Cieszę się, że sztab trenerski w Rekordzie zostaje zasilony w kolejnego solidnego szkoleniowca i mojego serdecznego kolegę. Uważam, że Marcin jest dobrym trenerem i wiem, że rozwój piłki kobiecej w Rekordzie będzie nadal kontynuowany.

Duet trenerski Trzebuniak i Skowroński będzie razem pracować z zespołami kobiecymi w Rekordzie Bielsko Biała. M. Trzebuniak będzie odpowiedzialny jako trener za pierwszy zespół natomiast T. Skowroński będzie pracował z grupą młodych zawodniczek (juniorki i młodsze), którą założył we wrześniu 2016 roku.

 

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: