Seminarium ‘DOBRE PRAKTYKI W KOBIECYM FUTBOLU’
Grają z TKF Polska

Seminarium ‘DOBRE PRAKTYKI W KOBIECYM FUTBOLU’

 Polski Związek Piłki Nożnej, Keepers Foundation już po raz ósmy zapraszają na seminarium dla trenerów pracujących z kobietami. Tegoroczne „Dobre praktyki w kobiecy futbolu” odbędą się 26 czerwaca w Warszawie na obiektach Centrum Konferencyjnego i Centrum Futbolu Warszawianka, przy ul. Merliniego 2A i gościć będzie wykładowców z uznanych klubów europejskich. Początek seminarium o 8:00.

PRELEGENCI

Natalia Astrain (Atletico Madryt)
Pierwsza kobieta w Hiszpanii, która uzyskała licencję trenerską UEFA PRO. W swojej imponującej karierze szkoleniowej pracowała w FC Barcelona, Levante Las Planas, Navarra i CF Damm. W „Dumie Katalonii” pracowała przez blisko 5 lat, tworząc strukturę szkolenia dzieci w kobiecej sekcji. Jest swoistą twarzą projektu sprzed kilku lat, w którym promowano kobiety w sporcie, a zwłaszcza w piłce nożnej. Współpracuje jako analityk ze słynnym „Mundo Deportivo”, a także czasami komentuje mecze dla Barça TV. Jakby rekomendacji było mało – Natalia Astrain od roku jest trenerem w sztabie szkoleniowym słynnego Atletico Madryt.

Kresimir Jaklin (Reprezentacja Chorwacji)
Trener bramkarek reprezentacji Chorwacji. Przez wiele lat pracował w czołowym klubie tego kraju NK Zadar, by w 2015 roku zostać szkoleniowcem młodych golkiperek w reprezentacjach swojego kraju U-15 i U-17. Od roku przy najważniejszej kadrze Chorwacji. W czasie pracy zawodowej dzielił się swoimi doświadczeniami również z młodymi bramkarzami i bramkarkami z Niemiec, Austrii, Kanady oraz Bośni i Hercegowiny. Prywatnie niesamowicie kontaktowy mówca.
Łukasz Panfil (Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu)
Od kilku lat zajmuje się tematyką wspierania rozwoju młodych zawodników przez najbliższe otoczenie, a także relacjami na linii trener-rodzice. Jest osobą odpowiedzialną za rozwój Wydziału Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, w której pełni obowiązki dziekana. Założył platformę e-learningową UpYourLevel (Nowy Wymiar Edukacji dla Sportu). Jest także autorem programu „Kompetencyjny Skok Jakościowy. Co zrobić, żeby stać się jeszcze lepszym”. Autor książki „Sportowy Wojownik” – niezwykłej publikacji dla młodych piłkarzy i piłkarek (w wieku od 8 do 14 lat). Był członkiem zespołu Ministerstwa Sportu i Turystyki opracowującego „Koncepcję identyfikowania i rozwoju talentów sportowych w Polsce”.

Manuel Ruep (TSG 1899 Hoffenheim)
Trener przygotowania motorycznego TSG 1899 Hoffenheim Frauen, zajmującego aktualnie siódmą lokatę w tabeli Allianz Frauen-Bundesliga. Absolwent Uniwersytetu w Heidelbergu w zakresie nauki i filozofii sportu ze specjalizacją prewencji i rehabilitacji. Pracował w tej specjalności oraz jako trener przygotowania motorycznego zarówno z amatorami jak i profesjonalnymi sportowcami przygotowując ich do zawodów olimpijskich. Wśród nich byli przedstawiciele lekkoatletyki, pływania, szermierki, strzelania, rugby i sportów walki. Taka wszechstronność pozwoliła mu na zdobycie ogromnego bagażu praktycznych doświadczeń w zakresie wymagań i możliwych obszarów problemowych różnych dyscyplin sportowych. Jego umiejętności zostały zauważone i docenione w czasie pobytów za granicą w Australii, Chinach, USA i Szwajcarii. Aktualnie współpracuje również jako Athletiktrainer z Mannheimer Hockeyclub 1907 e.V.

DOCHÓD Z SEMINARIUM

Dochód z „Dobrych Praktyk” jak zawsze przeznaczymy dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Chcielibyśmy, aby tym razem pomoc trafiła do Igora Nalepy, 4-latka, u którego w badaniach przesiewowych stwierdzono ciężką, nieuleczalną fenyloketonurię, którą potwierdziły przeprowadzone następnie badania genetyczne. Aby Igorek prawidłowo się rozwijał musi być utrzymana restrykcyna dieta oparta na preparatach specjalnego przeznaczenia i żywności o niskiej zawartości fenyloalaniny. Nieleczona fenyoketonuria prowadzi do ciężkiej niepełnosprawności intelektualnej, padaczki, zaburzeń mowy, chodu, zaburzeń autystycznych, psychozy. Jego leczenie jest bardzo złożone i kosztowne.
Wzorem roku ubiegłego dochód chcemy podzielić w 75% na powyższy cel, a 25% chcemy przeznaczyć na wsparcie akcji Keepers Foundation pod nazwą Międzynarodowy Dzień Dziecka Afrykańskiego i w jej ramach sfinansować wysyłkę do krajów Afryki paczek zawierających sprzęt sportowy.

PROGRAM

08:00 – 08:45 rejestracja i poczęstunek kawowy

Praktyka
8:40-8:45 – otwarcie
8:45-10:00 – pierwszy panel praktyczny
10:05-11:20 – drugi panel praktyczny
11:25-12:40 – trzeci panel praktyczny
12:45-14:00 – czwarty panel praktyczny
14:00-14:40 – obiad

Dobre Praktyki
14:45-15:30 – praca w grupach
15:30-16:00 – pierwsza dobra praktyka
16:00-16:30 – druga dobra praktyka
16:30-16:50 – quiz dla uczestników i przerwa kawowa
16:50-17:20 – trzecia dobra praktyka
17:20-17:50 – czwarta dobra praktyka
17:50-18:00 – zakończenie, rozdanie certyfikatów i nagród

 

INFORMACJE I ZAPISY

Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 80 zł.
Uczestnicy otrzymują obiad, poczęstunek kawowy, materiały szkoleniowe i konferencyjne oraz certyfikat.

Wpłaty należy kierować na konto:
KEEPERS FOUNDATION 43-470 Istebna 1300
84 1240 6218 1111 0010 6300 8730
koniecznie z dopiskiem „SEMINARIUM”
Zgłoszenia oraz wszelkie informacje: karina@keepersfoundation.pl i pod numerem: 508 695 873

pzpn.pl

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!