Ostatki Hetmanek
III liga Polska

Hetmanki maja za soba ostatnie dwa zaległe spotkania. W czwartek (08.06.2017) na własnym terenie zagrały z liderem grupy Spartą Daleszyce. Na boisku było widać przewagę Hetmanek, które walczyły do samego końca aczkolwiek komplet punktów w tym spotkaniu wywalczyła Sparta, mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Sklad Hetmanek: Turek, Malicka, Fecek, Kowalska, Starczyk, Andzel J, Andzel G, Czekała, Nowak(70′ Janik), Struska(50′ Trela), Kowalczyk(50′ Lelonek)
Skład Sparty: Jakubowska, Pietrowska (50′ Fit), Ożibko, Bednarska, Kaleta, Stachurska, Bera, Lipa, Barańska, Komisarczyk, Szczepańska.

Na ostatni swój mecz Hetmanki Włoszczowa jadą osłabione o jedną zawodniczkę do Kamiennej Brody. W tym meczu Hetmanki od samego początku atakują bramkę rywalek i już w 25. minucie Julia Andzel celnie trafia do siatki Kamiennej Brody. Gospodynie w 50. minucie wyrównują wynik spotkania, który ulega zmianie w 65. minucie gdzie pięknym strzałem pod poprzeczkę prowadzenie Włoszczowie daję Wiktoria Czekała. Trzy minuty później Julia Andzel kolejny raz strzela gola Kamiennej. Mecz kończy się wynikiem 3:1. Hetmanki mogą cieszyć się wygraną na zakończenie sezonu.

Skład Hetmanek: Łochowska, Starczyk, Fecek, Malicka, Andzel J, Andzel G, Czekała, Struska, Janik, Kowalczyk.

Hetmanki Włoszczowa zaskoczyły sezon na 3 miejscu z dorobkiem 41. punktów.

Wielkiej podziękowania należą się dla całego zespołu, trenera i wszystkim kibicom!