Dominika Grabowska oficjalnie opuszcza AZS Wrocław. Jeszcze przed turniejem Elite Round udało się naszej redakcji porozmawiać na ten temat z kapitan reprezentacji Polski U19.

Dominika Grabowska karierę zaczynała w Zniczu Pruszków. Poprzez Pragę Warszawa trafiła do ekstraligowego AZS Wrocław, gdzie spędziła ostatnie trzy lata.
W lutym 2015 roku w meczu z Węgrami strzeliła swojego pierwszego gola w reprezentacji Polski, miała wtedy 16 lat i 48 dni. Stała się zatem najmłodszą strzelczynią w reprezentacji.
W eliminacjach Euro 2016 strzelała gole Słowacji i Mołdawii.
W ostatnim sezonie była kapitanem reprezentacji Polski U19, prowadząc kadrę Kasprowicza do drugiego miejsca na turnieju elite round w Niemczech.

' Za wszystko ' ❤️ #foryou#family#thankful#always 🙏

A post shared by 😊😉 (@dominikaa9814) on

Pokaż znajomym:
Mikołaj Barbanell#WU19EkstraligaPolskaReprezentacje#Ekstraliga,#Grabowska,#Polska,#transferDominika Grabowska oficjalnie opuszcza AZS Wrocław. Jeszcze przed turniejem Elite Round udało się naszej redakcji porozmawiać na ten temat z kapitan reprezentacji Polski U19. https://youtu.be/BJCa3zineB0 Dominika Grabowska karierę zaczynała w Zniczu Pruszków. Poprzez Pragę Warszawa trafiła do ekstraligowego AZS Wrocław, gdzie spędziła ostatnie trzy lata. W lutym 2015 roku w meczu z...