Piaseczno nie chce umierać
Ekstraliga Grają z TKF Polska

Spaść z Ekstraligi miło nie jest. To widmo poważnie zajrzało w oczy piłkarkom z Piaseczna. Dziś było to w meczu z Mitechem widać szczególnie. Zespół Mariusza Malarza zaczął bardzo zmotywowany i odmieniony, co już piątej minucie dało efekt. Gola na otwarcie wyniku strzeliła Ola Sosnowska, tuż przed przerwą podwyższyła na 2:0 Wiola Tkaczyk. Gole Oliwii Rapackiej i ponownie Aleksandry Sosnowskiej pomogły wywindować wynik na 4:0. Potem Mitech wyraźnie się obudził i zaczął grać. Katastrofalne błędy popełniała obrona Piaseczna, tylko chyba późna pobudka dziewczyn z Żywca uchroniła od utraty prowadzenia.

Komplet punktów został w Piasecznie, co sprawia, że walka o utrzymanie będzie szalenie ciekawa do ostatniej kolejki.

MVP: Aleksandra Sosnowska

GOSIRKI: Edyta Kanclerz – Magda Rosińska, Monika Kędzierska, Aleksandra Sosnowska, Paulina Sobczak, Magdalena Dudek (90′ Kinga Kołek), Anna Ciupińska (72′ Katarzyna Orzepowska), Wioletta Tkaczyk, Maja Rębiś, Angelina Ignatjeva, Oliwia Rapacka

MITECH: Patrycja Rżany – Magdalena Chrzanowska (65′ Patrycja Biegun), Agata Droździk, Angelika Gębka, Aleksandra Nieciąg (55′ Katarzyna Wnuk), Ewelina Prokop, Maja Stopka, Lucia Suskova, Patrycja Wiśniewska, Karolina Zasada, Anna Zegan (79′ Karolina Gruszka)