Jagiellońska passa trwa

Ekipa z Krakowa dalej na zwycięskiej fali. Dziś wygrała już czwarty mecz z rzędu. Padły Czarne, Biała, Mitech i dziś Sztorm. Dzisiejsze spotkanie bardzo trudne dla obu ekip, obie ekipy gra nie porywały, ale to Jagiellonki punktowały. Już na początku pierwszej połowy gola strzeliła Ania Zapała, na początku drugiej Natalia Sitarz. W 55 minucie Sztorm złapał kontakt, za sprawą Kopińskiej (po pojedynku sam na sam). Chwilę później podwyższyła na 3:1 wynik spotkania Ewelina Bolko. Piętnaście minut później ekipa z Gdańska ponownie złapała kontakt za sprawą gola Marty Stasiulewicz, ustalając wynik spotkania na 3:2.
Zwycięstwo to pozwoli gospodynią się utrzymać w lidze i tylko jakaś katastrofa będzie mogła im tę Ekstraligę zabrać. W groźniejszej sytuacji są za to podopieczne Roberta Chałaszczyka, które będą musiały drżeć o ekstraligowy byt do samego końca.