Medyk coraz bliżej tytułu (foto)

Niespodzianki we Wrocławiu nie było. Medyczki wygrały 1:3 po raz 22 i przybliżyły się do obrony Mistrzostwa Polski.

Spotkanie nie porywało. Już w pierwszej połowie Medyk wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, którego już nie oddał. Gola i asystę zdobyła Paulina Dudek. W drugiej połowie Wrocław zrobił trochę wiatru i poskutkowało to honorową bramkę Cichosz. Na więcej nie starczyło sił i szczęścia. Wynik spotkania ustaliła, strzelając kolejnego gola w Ekstralidze Nastassia Shuppo.

W sobotę w 24. kolejce Medyk podejmie u siebie Wałbrzych, a Wrocław zagra z Górnikiem.