Biała się przełamała
Ekstraliga Grają z TKF Polska

Piłkarki Białe Podlaskiej odniosły czwarte w tej rundzie zwycięstwo. W pokonanym polu zostawiły dziś Olimpię Szczecin, której strzeliły dwie bramki. W 42 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego Ewa Cieśla pokonała Beatę Niesterowicz. Olimpia starała się wyrównać, piłkarki AZS-u groźnie kontratakowały. Po jednej z takich akcji w 62 minucie do bramki Olimpii trafia Gabriela Ulatowska, podwyższając wynik spotkana na 2:0. Chwilę później w zamieszaniu podbramkowym szczęście dopisuje gospodyniom. Piłkę zmierzającą do bramki z linii bramkowej wybija jedna z obrończyń. Natalia Niewolna desygnowała do gry kolejne zmienniczki, dzięki czemu przewaga optyczna Olimpii pod koniec spotkania wzrosła. Nie dało to jednak efektu.