REKORDowa fala
Grają z TKF II liga Polska

Rezerwy AZS PWSZ Wałbrzych przegrały u siebie w zaległym meczu 15. kolejki II ligi śląskiej z Rekordem Bielsko-Biała 1:4. Świetne spotkanie rozegrały Klaudia Kubaszek i Monika Chrząszcz.

Pomeczowa opinia trenera Rekordu:

Tomasz Skowroński: – Zwycięzców się nie sądzi, dlatego o pierwszej połowie powiem tyle, że straciliśmy bramkę w 40 sekundzie i pierwsza część meczu wyglądała w naszym wykonaniu tak, jak ta pierwsza minuta. Na drugą połowę wyszliśmy tak naładowani, że zdobyliśmy cztery bramki, nie strzelając dodatkowo trzech dwustuprocentowych okazji i tworząc sytuację jedna po drugiej mimo, że bramkę na 1:1 strzeliliśmy dopiero w siedemdziesiątej minucie. Dziewczyny włożyły w ten mecz i przede wszystkim w drugą połowę, mnóstwo, mnóstwo zdrowia – za co im bardzo dziękuje.

15. kolejka II ligi grupy śląskiej
12.04.2017, Wałbrzych
AZS PWSZ II Wałbrzych – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:0)

Bramki:
1min 1:0 Basiak (AZS PWSZ)
70min 1:1 Kubaszek (BTS Rekord)
82min 1:2 Franaszek (BTS Rekord)
83min 1:3 Skolarz (BTS Rekord)
90min 1:4 Niedziela (BTS Rekord)

AZS PWSZ II: Urbańska – Szarko, Iwańczuk (46′ Orszulak), Staranowicz, Kroczak, Czerniachowska, Jędras (46′ Furmankiewicz), Klepatska (46′ Nowak 82′ Wójcik), Nawieśniak, Basiak, Smagur (46′ Pełechata).

Rekord: Berdys (46′ Chowaniec) – Bysko (85′ Bułka), Chrząszcz, Kubaszek, Łyczko, Kaim, Skolarz, Nowacka, Franaszek, Chomiuk, Midor (46′ Niedziela).