TYMBARK: Olimpia rządzi w zachodnipomorskim
Grają z TKF Polska

Piłkarki Olimpii zwyciężyły w dwóch kategoriach wojewódzkich finałów turnieju o Puchar Tymbarku i będą reprezentować zachodnio-pomorskie województwo w majowych finałach.
Pierwsze do rywalizacji przystąpiły w sobotę zawodniczki w kategorii do lat 8. Po wyrównanych meczach wygrały tylko w jednym grupowym pojedynku i ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscach 5-7.

Następnie przyszło zwycięstwo w kategorii do lat 12. Podczas turnieju w Szczecinku, Olimpijki kroczyły od zwycięstwa do zwycięstwa, aby ostatecznie w finale pokonać zespół z Wałcza i tryumfować w całej imprezie. Najlepszą zawodniczką wybrana została Nikola Sobolewska.

Identycznie ułożyły się zawody naszym piłkarkom w kategorii do lat 10, które także pokonały wszystkie rywali i po emocjonującym finale z drużyną z Sianowa zwyciężyły w turnieju. Najlepszą piłkarką imprezy została Zuzia Rybińska.
W nagrodę dwa nasze najlepsze zespoły zagrają w maju w finałach krajowych w Warszawie.