Turniej w Białej dla Białej [FOTO]
Publicystyka

Drużyna LOSSM Biała Podlaska zwyciężyła 11 marca w turnieju futsalu kobiet rozegranym z okazji Dnia Kobiet. Drugie miejsce przypadło Kresowiakowi I, trzecie zajęły zawodniczki FC Waw. Startowało 8 zespołów. Pomimo, że organizatorzy obiecywali, że będą mecze o miejsca 5 – 8 to nagle zabrakło czasu. Nawet na przerwę obiadową. Szczególnie niepocieszonymi były zawodniczki Kresowiaka II. Najmłodsza drużyna turnieju oparta głównie na dziewczętach z gimnazjum, zamierzała zmierzyć się o odpowiednie miejsce z przeciwniczkami, które nie zakwalifikowały się do gry w finale. Tym bardziej, że pokazały dobrą grę, strzelając bramki wyżej notowanym przeciwniczkom. W finale szybko strzelona bramka przez LO, spowodowała, że w szeregi najlepszej drużyny – Kresowiak I turnieju wkradło się zdenerwowanie. Pomimo przewagi, wielu sytuacji nie udało się wyrównać. Puchar został wiec w mieście, w którym odbywał się turniej czyli Białej Podlaskiej.