fot. tapeteos.pl

 

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej
składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Życzę, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i byście zawsze czuły się doceniane.
Zawodniczkom ponadto, życzę wielu wspaniałych chwil sportowych
pełnych rekompensaty za wyrzeczenia dnia codziennego.

Marcin Kasprowicz – selekcjoner reprezentacji Polski U19

 

 

Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim futsalistkom i piłkarkom, aby przede wszystkim omijały je kontuzję i żeby cały czas kopały piłkę z taką ogromną pasją jak do tej pory! Wszystkiego najlepszego dziewczyny!

Wojciech Weiss – selekcjoner reprezentacji Polski w futsalu, trener AZS UAM Poznań

 

 

Z okazji Dnia kobiet życzę wszystkim zawodniczkom, trenerkom oraz działaczkom wszystkiego, co najlepsze. Byście zawsze miały sile ulepszać ten sport, który w wydaniu kobiet zawsze będzie piękny!

Radosław Bella i wszyscy trenerzy AZS-u Wrocław

 

Wszystkim zawodniczkom, trenerkom, sędzinom i działaczkom życzę, aby coraz więcej osób dostrzegało piękno ich pracy i poświęcenia. Aby trybuny były pełne kibiców, którzy będą oklaskiwać ich wspaniałe zagrania. W życiu prywatnym niech każdy ich dzień zaczyna i kończy się uśmiechem na twarzy!

Krzysztof Swół – trener AZS UJ Kraków

 

 

Z okazji Święta Kobiet życzę wszystkim Paniom, a przede wszystkim tym grającym w piłkę nożną spełnienia marzeń sportowych, a także tych prywatnych. Wszystkiego najlepszego Dziewczyny!!!

Kamil Jasiński – trener AZS PWSZ Wałbrzych

 

 

Z okazji dnia kobiet życzę wszystkim Paniom sukcesów prywatnych, sportowych, życzę dużo radości czerpania samych pozytywnych odczuć w trenowaniu i graniu na boisku. Życzę również, by omijały was kontuzje, byście były zadowolone i szczęśliwe z gry w piłkę nożną. Jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet.

Dariusz Maleszewski – trener Stomilanek Olsztyn

 

 

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie w dniu waszego święta! Życzę wam tyle radości KAŻDEGO DNIA, ile zapewne miała dzisiaj każda z was (a przynajmniej mam taką nadzieję) ??!

Tomasz Skowroński – trener Rekordu Bielsko – Biała

 

 

Życzę wszystkim piłkarkom i futsalistkom spełnienia marzeń oraz zdrowia. Niech omijają Was kontuzje, a pasja zawsze wygrywa z trudami codzienności. Ja cały czas uczę się pracy z kobietami i niesamowicie doceniam zaangażowanie, oddanie i wewnętrzną siłę, jakie posiadacie.

Moim podopiecznym dziękuję za cierpliwość i życzę… jej jeszcze więcej. Kobieca piłka mnie wciąga !

Tomasz Aftański – trener AZS UG Gdańsk

 

 

Życzę wszystkim piłkarkom, sędziom, oraz wszystkim paniom, które wkładają swoje siły i cale swoje serce w rozwój kobiecej piłki, aby Dzień Kobiet trwał dla nich przez cały rok.
Żeby Wasza praca, zaangażowanie oraz sukcesy oceniane były na równi z tymi męskimi. Wszystkiego dobrego!

Łukasz Haliniarz – kierownik Olimpii Szczecin

 

 

Z okazji dzisiejszego Święta Kobiet, Wszystkim Zawodniczkom i Trenerkom życzę przede wszystkim szczęścia i zdrowia, aby kontuzje omijały szerokim lukiem, a także mężczyźni pamiętali o Was nie tylko w tym szczególnym dla Was dniu! Wielu radosnych chwil związanych z futbolem.

Krystian Paszek – trener Iskry Brzezinka

Pokaż znajomym:

One thought on “Panowie dla Pań”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.