Pewna wygrana Polek
Kadra A Polska Reprezentacje Świat Turnieje Międzynarodowe

Foto. ahmetisan / instragram.com

W pierwszym spotkaniu turnieju w Turcji reprezentacja Polski pokonała Kosowo 5:0. Po przerwie Miłosz Stępiński wymienił całą jedenastkę. Z mało wymagającym rywalem dał zagrać każdej powołanej i przetestował warianty taktyczne. To była dopiero rozgrzewka. Prawdziwy test w niedzielę o 15:30 czasu polskiego zagramy z Rumunią. Przeciwnikiem bardziej nam bliższym w rankingu FIFA. W ubiegłym roku Rumunki były o krok od Mistrzostw Europy – przegrały baraż z Portugalią.

*********

Gold City Women’s Cup
1.03.2017, Antalya (Turcja)
Polska vs Kosowo 5:0 (2:0)
Agnieszka Winczo, Katarzyna Daleszczyk, Anna Sznyrowska, Anna Gawrońska 90’ (k.)

POLSKA:  I połowa: Kiedrzynek – Sikora, Siwińska, Guściora, Kamczyk – Sałata, Daleszczyk, Zdunek – Winczo, Pajor, Tarczyńska
II połowa: Szymańska – Grad, Górnicka, Hajduk, Wiankowska, Balcerzak, Gawrońska, Grzywińska, Sznyrowska, Matuschewski, Chojnowski

KOSOWO: Kolgeci, Govori, Kastrati, Durguti, Kaçiu(Syla- Haxha),Q. Bajra(Morina), Q. Krasniqi, Zeka(Shala), Limani, Kastrati, Kryeziu(Behluli) – Rama(Rexha)