Prawdziwie szczęśliwi dzielą pasję z bliskimi

Na wyjątkowo oryginalny sposób celebracji Walentynek zdecydowało się 9 par uczestniczących w turnieju piłkarskim dla zakochanych, zorganizowanym 14 lutego przez Kobiecy Klub Piłkarski „Perły Lublin”.

Zakochane duety rywalizowały ze sobą na niewielkim polu gry w 5-minutowych meczach na małe bramki. W takich warunkach najlepiej odnalazł się zespół „Los Blancos” tworzony przez Natalię i Pawła. Zwycięzcy mieli jednak istotną przewagę nad innymi – ich związek trwający już 8 rok był najdłuższym spośród grających, dzięki czemu rozumieli się lepiej od innych. Na podium stanęli także Weronika z Łukaszem reprezentujący „Lucky Team” oraz „Fistaszki” w osobach Anny i Damiana. Królową Strzelczyń została Weronika Fabian, a Królem Strzelców Damian Dęga.

Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnerów Wydarzenia: Mydlarnię u Franciszka, Chocolissimo oraz Laser City.

Był to pierwszy tego rodzaju turniej w Polsce i ze względu na to, że zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy są bardzo zadowoleni z jego przebiegu – można się spodziewać, że inicjatywa będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Wystąpili:

„Footballovers” czyli Ilona i Piotr
„The Reds” czyli Wioleta i Przemysław
„Los Blancos” czyli Natalia i Paweł
„Kosia Team” czyli Agnieszka i Damian
„Piękna i Bestia” czyli Justyna i Piotr
„Fenyloetyloamina” czyli Sylwia i Paweł
„Niezgodni” czyli Aneta i Kamil
„Lucky Team” czyli Weronika i Łukasz
„Fistaszki” czyli Anna i Damian

Półfinały:

Lucky Team – The Reds 2:0
Los Blancos – Fistaszki 4:0

O 3 miejsce:

Fistaszki – The Reds 3:2

O 1 miejsce:

Los Blancos – Lucky Team 2:1

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: