Foto. Adam Murzański

Dziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej zostały rozlosowane grupy do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kategorii U-14. Poniżej grupy i ramowy rozkład gier turnieju:

Grupa A:

  • AZS UW Warszawa,
  • TS ROW Rybnik,
  • Ślęza Wrocław

Grupa B:

  • Unifreeze Górzno,
  • Bielawianka Bielawa,
  • UKS Ząbkovia Ząbki

Grupa C:

  • Praga Warszawa,
  • Prądniczanka Kraków,
  • GTS Bojszowy

Grupa D:

  • Bronowianka Kraków,
  • Stomil Olsztyn,
  • Mazovia Grodzisk

 

HARMONOGRAM 

Turniej odbędzie się w Warszawie w dniach 4-5 marca

Dzień pierwszy.

Godzina 08-30 Odprawa techniczna.

Faza grupowa

  • 1. Godzina 09-00 A2-A3
  • 2. Godzina 09-35 B2-B3
  • 3. Godzina 10-10 C2-C3
  • 4. Godzina 10-45 D2-D3
  • 5. Godzina 11-20 A1-A3
  • 6. Godzina 11-55 B1-B3
  • 7. Godzina 12-30 C1-C3
  • 8. Godzina 13-05 D1-D3

Godzina 13-40 Oficjalne rozpoczęcie MMP U-14 Kobiet.

  • 9. Godzina 14-00 A1-A2
  • 10. Godzina 14-35 B1-B2
  • 11. Godzina 15-10 C1-C2
  • 12. Godzina 15-45 D1-D2

Faza pucharowa

  • 13. Godzina 16-20 3A-3B
  • 14. Godzina 17-00 3C-3D
  • 15. Godzina 17-40 mecz o 11 miejsce przegrani meczy 13-14
  • 16. Godzina 18-20 mecz o 9 miejsce wygrani meczy 13-14

Dzień drugi.

  • 17. Godzina 09-00 1A-2B
  • 18. Godzina 09-40 2A-1B
  • 19. Godzina 10-30 1C-2D
  • 20. Godzina 11-20 2C-1D
  • 21. Godzina 12-00 przegrani meczy 17-19
  • 22. Godzina 12-40 przegrani meczy 18-20
  • 23. Godzina 13-20 wygrani meczy 17-19 ½ finaůu
  • 24. Godzina 14-00 wygrani meczy 18-20 ½ finaůu
  • 25. Godzina 14-40 przegrani meczy 21-22 mecz o 7 miejsce
  • 26. Godzina 15-20 wygrani meczy 21-22 mecz o 5 miejsce
  • 27. Godzina 16-00 przegrani meczy 23-24 mecz o 3 miejsce
  • 28. Godzina 16-40 wygrani meczy 23-24 mecz 0 1 miejsce.
  • Godzina 17-30 wręczenie nagród i zakończenie turnieju
Pokaż znajomym:
Dawid GordeckiFutsal kobietGrają z TKFPolskaTurnieje#Finały,#futsalk,#MMPu14,#WarszawaDziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej zostały rozlosowane grupy do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kategorii U-14. Poniżej grupy i ramowy rozkład gier turnieju: Grupa A: AZS UW Warszawa, TS ROW Rybnik, Ślęza Wrocław Grupa B: Unifreeze Górzno, Bielawianka Bielawa, UKS Ząbkovia Ząbki Grupa C: Praga Warszawa, Prądniczanka Kraków, ...