Cenna praska lekcja Wałbrzycha
Ekstraliga Grają z TKF Polska

foto, PWSZ Wałbrzych

Slavia wyraźnie lepsza od AZS PWSZ Wałbrzych z rozegranym w Pradze meczu sparingowym – wicemistrz Czech nie dał szans ekstraligowej drużynie wygrywając 7:2. Już do przerwy gospodynie praktycznie rozstrzygnęły na swoją korzyść to spotkanie prowadząc po 45 minutach 4:1, a po zmianie stron dołożyły jeszcze trzy trafienia przy jednym akademiczek i tym samym to Slavia opuszczała boisko jako zespół zwycięski. Mimo niekorzystnego wyniku był to na pewno cenny sprawdzian z mocnym rywalem, który zbiera doświadczenie nie tylko w lidze, ale i w europejskich pucharach i wnioski wyciągnięte z tego spotkania pomogą drużynie AZS PWSZ Wałbrzych w dalszych przygotowaniach do rundy wiosennej. (za http://azs-pwszwalbrzych.futbolowo.pl)