Polki w Świecie (5-7.11)
Ligi Polki na Świecie Publicystyka Świat

foto. Maelle Fonteneau

Bundesliga

• Turbine Poczdam:  Jolanta Siwińska cały mecz na ławce rezerwowych w meczu z USV Jena (wygrana 1:0)
  • Wolfsburg : Ewa Pajor grała od 86 minuty z Borussia Monchengladbach
  • Freiburg : Nicole Eckerle nie zagrała z SGS Essen
  • SC Sand: Silvana Chojnowski grała od 69 minuty w wygranym domowym meczu z MSV Duisburg (6:0)

2. Bundesliga

• Herforder SV: Oliwia Woś zagrała 90 minut w meczu z Cloppenburgiem (1:3, wyjazd)
  • Arminia Bielefeld: Karolina Bochra – zagrała 28 minut w wyjazdowym meczu z Gutersloh (wygrany 3:2), Kamila Kmiecik – 90 minut, Symela Ciesielska – 90 minut
  • BV Cloppenburg: Agnieszka Winczo – 90 minut i dwie bramki w wygranym 3:1, wyjazdowym meczu z  Herforder SV, Marta Stobba – nie grała, Dominika Wylężek – nie grała
  • FFC Frankfurt II: Julia Matuschewski – grała do 79 minuty strzeliła dwie bramki w domowym meczu z Weinbergiem
  • B.W. Hohen Neuendorf: Katarzyna Jankowska – 90 minut w zremisowanym meczuu 2:2 z Werderem Brema, Evelyn Nicinski – 90 minut i gol, Hanna Konsek – 90 minut, Patrycja Pożerska – 90 minut i gol
  • Wolfsburg II: Agata Tarczyńska – 90 minut i strzelona bramka w meczu z Turbine II

Regionalliga

• BSC Marzhan: Sandra Lichtenstein – 90 minut w   wyjazdowym meczu z Fortuna Drezno (2:2), Marta Stodulska – do 79 minuty, Aleksandra Flegel – do 90 minuty

Francja

• PSG: Katarzyna Kiedrzynek – 90 minut w wygranym 2:0, wyjazdowym meczu z Soyaux

USA

• Univ.Rio Grande Valley: Kinga Szemik – zagrała cały mecz w przegranym 1:4 meczu UMKC Roos