Rekord Bielsko-Biała vs Mitech II Żywiec 6:1 (1:1)

4:1 Moskała (63. min.)
5:1 Skolarz (70. min.)
6:1 Gabzdyl (90. min.)

Rekord: Chowaniec – Kożdoń, Chrząszcz, Kaim, Łyczko (Marchewka), Franaszek, Kubaszek, Nowacka (Ruzhytska), Moskała (Chomiuk), Skolarz, Ziejka (Gabzdyl)

Pomeczowa opinia trenera Rekordu – Tomasza Skowrońskiego : – Udane zakończenie rundy i ósme zwycięstwo z rzędu. Poza tym mamy przy Startowej „twierdzę”, która nie została zdobyta! Co do meczu …zupełnie odmienne dwie połowy. Warto wspomnieć, że przegrywaliśmy 0:1. “Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić, to zakochać się w ciężkiej pracy” cytat – z Mary Luretty. Wdrożyliśmy te słowa po przerwie w meczu i drugą połowę zagraliśmy na 5:0.