Polki na Świecie Publicystyka Świat

foto. Wolfsburg

Bundesliga

• Turbine Poczdam:  Jolanta Siwińska cały przegrany 2:1, na wyjeździe mecz z SC Freiburg spędziła na ławce
  • Wolfsburg : Ewa Pajor nie znalazła się w kadrze meczowej na zremisowany 0:0 u siebie mecz z FFC Frankfurt, zagrała 90 minut i strzeliła 3 bramki w wygranym 7:0 u meczu rezerw z Arminia Bilefeld
  • Freiburg : Nicole Eckerle nie znalazła się w kadrze meczowej na wygrany 2:2 u siebie mecz z Turbine
  • SC Sand: Silvana Chojnowski – cały mecz na ławce w meczu z Essen (1:1)

2. Bundesliga

• Herforder SV: Oliwia Woś zagrała  90 minut w przegranym 0:3, wyjazdowym meczu z FSV Gutersloh
  • Arminia Bielefeld: Karolina Bochra – do 77 minuty w przegranym 0:7 meczu z rezerwami Wolfsburga , Kamila Kmiecik – 90 minut, Symela Ciesielska – 90 minut
  • BV Cloppenburg: Agnieszka Winczo – 90 minut i bramka w wygranym 1:3, wyjazdowym meczu Unionem Berlin, Marta Stobba – od 29 minuty Dominika Wylężek – nie grała
  • FFC Frankfurt II: Julia Matushewski do 86 minuty meczu z Mainz
  • B.W. Hohen Neuendorf: Katarzyna Jankowska – 90 minut w wygranym meczu wyjazdowym z Bramfeld 1:3 , Evelyn Nicinski – 90 minut, Hanna Konsek – 90 minut, Patrycja Pożerska – 90 minut i gol
  • Wolfsburg II: Agata Tarczyńska – 90 minut i dwie strzelone bramki w meczu z Arminia Bilefeld

Regionalliga

• BSC Marzhan: Sandra Lichtenstein – 90 minut w przegranym 3:2 wyjazdowym meczu z Fortuna Drezno, Marta Stodulska – 90 minut, Aleksandra Flegel – do 59 minuty

Francja

• PSG: Katarzyna Kiedrzynek – 90 minut w wygranym 1:0, domowym meczu z Montpellier

USA

• Univ.Rio Grande Valley: Kinga Szemik – zagrała pełne 90 minut w przegranym meczu z New Mexico State