Pewne zwycięstwo! Grot SMS Łódź zbił Rekord w Bielsku-Białej
Ekstraliga Polska

Pewne zwycięstwo! Grot SMS Łódź zbił Rekord w Bielsku-Białej

 Piłkarki Grot SMS Łódź mogą dopisać kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. W meczu wyjazdowym przeciwko Rekordowi Bielsko-Biała łodzianki od pierwszych minut narzuciły własne tempo i szybko zapewniły sobie komfortową przewagę. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 4:1.

Już w pierwszym kwadransie podopieczne trenera Sebastiana Papisa dwukrotnie cieszyły się z bramek. Najpierw rzut karny pewnie wykorzystała Magdalena Dąbrowska, a chwilę później na listę strzelczyń wpisała się Gabriela Fesinger. Gospodynie odpowiedziały jeszcze przed przerwą – Julia Gutowska dała Rekordowi kontaktowe trafienie i do szatni zespoły schodziły przy wyniku 1:2.

Po zmianie stron inicjatywę ponownie przejęły łodzianki, a bohaterką tej części meczu została Paulina Filipczak. Napastniczka SMS dwukrotnie znalazła drogę do bramki rywalek zdobywając szybki dublet – w 60. i 75. minucie – ustalając rezultat na 4:1.

Dla łódzkiej drużyny to drugie z rzędu wyjazdowe zwycięstwo, które pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Merry Piotrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

error: Content is protected !!