Grają z TKF II liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Zwycięstwo Rekordu na fatalnej murawie w Bytomiu 

foto. Rekord BB

8.kolejka II ligi grupy śląskiej
15.10.2016, Bytom (Olimpijska 2)
Polonia Bytom vs Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:3) 

Kaim (sam) – Kożdoń, Nowacka, Kubaszek

Polonia: Strugała – Frąckowiak, Gajer (55′ Nalepka), Gowik, Hetmańczyk, Hypnar, Jaszyk, Jędrak, Sroka, Tarnowska, Walendziuk 

Rekord: Rolbiecka – Kożdoń, Chrząszcz, Kaim (Bysko), Cwajna, Kubaszek, Franaszek, Nowacka, Marchewka (Szary), Moskała, Ziejka (Skolarz)

Pomeczowa opinia trenera Rekordu Tomasza Skowrońskiego:– Wynik meczu rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Super, że strzeliliśmy bramki po stałych fragmentach gry i to dwie (po rzucie różnym i wolnym), bo w tej rundzie zdobyliśmy takich bramek niewiele. Mimo wyniku 3:1 zanotowaliśmy cztery  trafienia. Przy nawierzchni rodem z najgorszych C-klasowych boisk oglądaliśmy powtórkę z sytuacji kiedy Artur Boruc stracił pamiętnego gola, mijając się z tocząca piłka. W takich okolicznościach piłka odbiła się od „kretowiny” przy fatalnym zachowaniu bramkarki i wpadła do siatki. W drugiej połowie znakomite okazje do podwyższenia wyniku miały: Agnieszka Franaszek i Klaudia Nowacka, lecz znakomicie interweniowała bramkarka gospodarzy. Jeszcze lepsze sytuacje miały: Paulina Marchewka i Magdalena Skolarz, które niestety nie zachowały zimnej krwi w momencie oddania strzału. Polonia w drugiej połowie wielokrotnie próbowała zagrozić przede wszystkim z rzutów rożnych, ale nie udało im się stworzyć żadnej klarownej sytuacji do zdobycia gola. Niemniej ważne od dzisiejszego zwycięstwa jest to, że wracamy cali i zdrowi, a nasza kierownik (Ewelina Folek) oglądała mecz z ławki wspominając jak przed rokiem dokładnie na tym boisku zerwała więzadła krzyżowe na skutek upadku na nierównościach boiska. Gratuluję Wiktorii Szary debiutanckiego występu na boiskach drugoligowych. 

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: