Nie ma mocnych na Rybnik
Grają z TKF III liga Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

foto. Paweł Wengerski

W piątej kolejce III ligi piłkarki ROW-u nie dały szans rezerwom Rekordu Bielsko-Biała.
Na boisku w Kamieniu TS ROW Rybnik pokonał Rekord II Bielsko-Biała aż 8:0. Cztery trafienia zaliczyła Agata Sobkowicz. Warto zauważyć, że trzy pierwsze bramki najlepsza strzelczyni ROW-u zdobyła w zaledwie 7 minut! Dwa gole dorzuciła Maria Mihaldova, a po jednym – Marta Kamińska i Anna Konkol.

Remigiusz Danel – trener TS ROW Rybnik: – Dzisiejszy mecz toczył się od początku pod nasze dyktando. Zepchnęliśmy przeciwnika na swoją połowę, a momentami w swoje pole karne. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich i tylko dobra postawa bramkarki gości sprawiła, że licznik zatrzymał się na ośmiu bramkach. Pod nieobecność kilku podstawowych zawodniczek szansę gry dostało dziś kilka juniorek, które zagrały dobre zawody.