Zwycięstwo Fenerbahçe na start sezonu! Dżesika Jaszek w akcji
Ligi Polki na Świecie Świat

Fenerbahçe Petrol Ofisi rozpoczęło sezon Turkcell Women’s Football Super League od ważnego zwycięstwa 2:1 nad FOMGET GSK. Na murawie stadionu Ankara Osmanlı, nasz rodzimy klub zgarnął pełną pulę, a swoją cegiełkę do sukcesu dołożyła reprezentantka Polski, Dżesika Jaszek, która pojawiła się na boisku w 78. minucie.

Już w 9. minucie Yağmur Uraz dała prowadzenie Fenerbahçe, a wynik spotkania podwyższyła Ece Türkoğlu w 73. minucie. Mimo że FOMGET GSK zdołał odpowiedzieć jednym trafieniem, gospodarze nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa.

Drużyna Fenerbahçe z pewnością ma powody do zadowolenia, ale kolejny mecz zapowiada się równie wymagająco. Już w niedzielę 15 września zmierzą się z Fatihem Karagümrükiem o godzinie 16:00.

Czy Dżesika Jaszek znów odegra kluczową rolę w nadchodzącym spotkaniu?