6 grudnia 2022

Zakończyły się zgłoszenia do Młodzieżowych Mistrzostw Polski kobiet w futsalu. Oto przyjęte zgłoszenia:

 


MMP U-19 Kobiet: Pogoń Dekpol Tczew (gospodarz, obrońca tytułu)

finały : 02-04 grudnia 2022 r.

AZS UAM Poznań, AZS UW Warszawa, Astoria Junior Szczerców, Stomilanki Olsztyn, Ślęza Wrocław, AS Stomil Olsztyn, Wierzbowianka Wierzbno, UKS Ząbkovia Ząbki, AP Szaflary, KS Wanda Kraków, UKS SMS Łódź, UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz, KS Unia Opole, UKKS Istebna, UKS 3 Werocnica Staszówka Jelna, AZS UJ Kraków, BTS Rekord Bielsko Biała, MUKS Praga Warszawa, Rolnik Głogówek, Checz Gdynia, TS ROW Rybnik, Naprzód Sobolów


MMP U-17 Kobiet: Rolnik Głogówek (gospodarz) AS Stomil Olsztyn (obrońca tytułu)

finały : 13-15 stycznia 2023 r.

AZS UAM Poznań, LKS Targowianka Targowisko, AZS UW Warszawa, Astoria Junior Szczerców , Stomilanki Olsztyn, UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki, KKS Czarni Sosnowiec, Ślęza Wrocław, Beniaminek Krosno, KKS Wisła Skoczów, Akademia Pogoń Szczecin, UKS Ząbkovia Ząbki, AP Szaflary,UKS SMS Łódź, Tygryski Świętochłowice,UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, KS Unia Opole, , TS Iskra Gmina Tarnów, KKPN Iskra Brzezinka, UKKS Istebna, FSA Kraków, KKP Diamenty Warszawa,UKS 3 Werocnica Staszówka Jelna, Pogoń Zduńska Wola, AZS UJ Kraków,, APD Eksport Białystok, Gks GieKSa Katowice, BTS Rekord Bielsko Biała, Beniaminek Krosno I, Beniaminek Krosno II, MUKS Praga Warszawa, Checz Gdynia, Wierzbowianka Wierzbno, Wierzbowianka II Wierzbno, TS ROW Rybnik


MMP U-15 Kobiet: AZS UAM Poznań (gospodarz) Czarni Sosnowiec (obrońca tytułu) 

finały : 03-05 marca 2023 r.

LKS Targowianka Targowisko, KS Filkówka Barwałd Średni, Astoria Junior Szczerców , Stomilanki Olsztyn, Stomilanki Olsztyn II, UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki, CANPACK Okocimski Brzesko, Ślęza Wrocław, Beniaminek Krosno, KKS Wisła Skoczów, UKKS Katowice, Akademia Pogoń Szczecin, AP Szaflary, UKS SMS Łódź, Tygryski Świętochłowice, UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, KS Unia Opole, TS Iskra Gmina Tarnów, UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz II, FSA Kraków, FC Mundialito, AP Diament Jodłowa, DAP Girls Dębica, KKP Diamenty Warszawa, UKS 3 Werocnica Staszówka Jelna, Pogoń Zduńska Wola, AZS UJ Kraków, APD Eksport Białystok, MOSiR Łomża, MUKS Hat Trik Lubsko,  KS SPARTA Miejska Górka, Gks GieKSa Katowice, KS Pogoń Tczew, Beniaminek Krosno I, Beniaminek Krosno II, MUKS Praga Warszawa, Rolnik Głogówek, Checz Gdynia, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, Wierzbowianka Wierzbno, Wierzbowianka II Wierzbno, MUKS 11 Zielona Góra, Polonia Tychy, TS ROW Rybnik

Merry Piotrowska

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: