[BEACH SOCCER] : Grembach Łódź z Klubowym Mistrzostwem Świata
Świat

Lady Grembach Łódź dzięki niedzielnemu zwycięstwu 3:2 z FC10 Ladies Zgierz w ostatnim dniu turnieju Cagliari zdobył tytuł klubowych Mistrzyń Świata w beach soccerze!  Brazylijska zawodniczka Grembachu  Adriele została wybrana MVP tego turnieju.

Zespół z Łódzi wygrał dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu… wszystkie medalistki zakończyły Mistrzostwa z dziewięcioma punktami. Srebro powędrowało do japońskiego Lazo Apego, a brąz do Barra de Santiago z Salwadoru.

Mistrzynie Polski FC10 ze Zgierza zajęły ostatnie piąte miejsce, bez żadnego punktu. Turniej rozgrywano w systemie każdy z każdym od 14 do 19 września na plażach włoskiego Cagliari.