3 grudnia 2022
Akademia Kobiecego Futbolu

image

  Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczyny do naszej Akademii Kobiecego Futbolu!

  Jako jedyni w Krakowie zapewniamy profesjonalne szkolenie dziewcząt od 5 roku życia. Prądniczanka zapewnia, aż cztery jednostki treningowe w tygodniu oraz kompleksowe szkolenie (treningi piłki nożnej, trening motoryczny z trenerem przygotowania fizycznego, specjalistyczne treningi bramkarskie i trening Coervera). Gwarantujemy profesjonalny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę trenerską, nowoczesną i własną infrastrukturę, rozwój sekcji w oparciu o długoletni plan oraz lokalizację w centrum Krakowa. Nasze zawodniczki uczestniczą w turniejach i zawodach organizowanych przez MZPN i PZPN. Mamy udokumentowane sukcesy. Nie mierzymy ich plastikowymi pucharami i medalami, tylko faktem, że nasze dziewczyny regularnie powoływane są do reprezentacji województwa i kraju w swoich kategoriach wiekowych.

image

Obecnie otwarty jest nabór do trzech kategorii wiekowych:
U6 (rocznik 2010),
U10 (rocznik 2006 i młodsze)
U13 (rocznik 2004/5)
Seniorki (2003 i starsze)

Starsze dziewczyny automatycznie zasilają drużynę seniorek Prądniczanki, która swoje mecze rozgrywa w III lidze małopolskiej. Od nowego sezonu powołana będzie druga drużyna seniorek, więc koniecznie dołączcie do nas. Grania nikomu nie zabraknie!

Wszystkie dziewczyny mogą podnosić swoje umiejętności sportowe ale i oświatowe korzystając ze współpracy klubu z podmiotami edukacyjnymi i oświatowymi (SP, Gimnazjum, szkoła średnia i wyższa uczelnia). Dbamy zatem o rozwój dziecka wieloobszarowo. Jesteśmy jedynym klubem krakowskim z taką historią (95 lat), który postawił na rozwój całego klubu na bazie rozwoju kobiecej sekcji piłki nożnej. Dlatego kobieca piłka nożna jest dla nas priorytetem a nie tylko kolejną z sekcji. Nie robimy tego ani dla pieniędzy, ani dla poklasku, ani dla licencji. Robimy to z pasji i prosto z serca. Z myślą o rozwoju kobiecej piłki nożnej oraz rozwoju tych młodych ludzi.

Zapraszamy na treningi: wtorek, środa, czwartek o 17.00 na stadionie przy ulicy Boboli 5 oraz do kontaktu:
krakow.akf@gmail.com,
tel. 506 289 884 lub 502 416 355

JEŚLI W KRAKOWIE TO TYLKO Z NAMI! Czekamy!!!

image

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: