Wolfsburg z Pucharem Niemiec
Świat

SC Sand vs VfL Wolfsburg 1:2 (1:1)
Damnjanovic 27 – Jakabfi 7,80

Ostatni akcent sezonu Niemczech miał miejsce w „pucharowej sobocie”. Wolfsburg zdobył trofeum po wygranej 2:1 z SC Sand. Dla „biało-zielonych” prowadzenie już w siódmej minucie uzyskała Zsanett Jakabfi. Dwadzieścia minut później wyrównała Jovana Damnjanovic. W końcówce gola na 2:1 dla „Wilczyc” strzeliła ponownie Jakabfi a wynik już się nie zmienił. Tym samym Wolfsburg zdobył swój trzeci Puchar Niemiec w historii w czwartym występie w finale (jeżeli zaliczyć do tego występ w decydującym meczu drużyny VfR Eintracht Wolfsburg w 1984 roku).

Każda wygrana jest niesamowita, ale zwycięstwo w finale jest czymś wyjątkowym” – powiedziała po końcowym gwizdku zdobywczyni dwóch goli, Zsanett Jakabfi. Z kolei strzelczyni jedynego gola dla przegranych, Jovana Damnjanovic, tak podsumowała grę swojego zespołu: „Naprawdę mi przykro. Grałyśmy dziś bardzo dobrze i miałyśmy swoje szanse na wygraną”. W podobnym tonie wypowiedział się opiekun drużyny z Sand, Alexander Fischinger: „Zagraliśmy świetny mecz z dużym zaangażowaniem. Jestem bardzo dumny”.
Cały mecz na ławce rezerwowych spędziła Ewa Pajor, której (tak samo jak wszystkim piłkarkom zwycięskiej drużyny) podczas ceremonii medal wręczył prezydent Niemiec, Joachim Gauck.
Mecz rozegrano na Rhein Energie Stadium w Kolonii w obecności 16 542 widzów.