Polki błyszczą w USA w barwach wielkich firm. Cały mecz Mesjasz, gol Karczewskiej [WIDEO]
Ligi Polki na Świecie Świat

To jest bardzo fajny czas na kibicowanie polskim piłkarkom w Europie. W pierwszych spotkaniach towarzyskiego turnieju ‘The Women’s Cup’ w Stanach Zjednoczonych w pierwszych składach swoich zespołów wystąpiły reprezentantki Polski.

Najpierw całe spotkanie w barwach AC Milanu zaliczyła Małgorzata Mesjasz i miała spory wkład w zwycięstwo 3:1 z japońskim Tokyo Verdy. Dublet zaliczyła debiutująca w Milanie  Kosovare Asllani.

W drugim spotkaniu pierwsze skrzypce w angielskim Tottenhamie zagrała Nikola Karczewska. Zaliczyła dobry debiut. W 64. minucie strzeliła honorową i zarazem debiutancką bramkę. Dziesięć minut potem została zmieniona przez Ellie Brazil. Niestety jej zespół uległ 1:2 meksykańskiemu Club America.

W kolejnym spotkaniu angielski zespół w czwartek zagra o piąte miejsce w turnieju z Tokyo Verdy. Milan zagra w półfinale z amerykańskim Racingiem Louisville.