Wojciech Weiss o meczu z Iranem

image

Jakie wnioski po meczu z mistrzem Azji?
Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy dziewczyn w meczu z Iranem. zabrakło nam trochę szczęścia,  skuteczności i koncentracji w samej końcówce.

– A jakie wnioski urodziły się w głowie na gorąco po całym turnieju?
Przegraliśmy wszystkie mecze, ale wyjeżdżamy z Rosji z podniesioną głową i ogromnym bagażem doświadczenie. Dziewczyny dały z siebie maksimum i my jako sztab jesteśmy z nich bardzo dumni. Turniej świetnie zorganizowany na bardzo wysokim poziomie sportowym.
Zdajemy sobie sprawę jak duża i ciężka praca jeszcze przed nami, ale mamy świetnie dziewczyny!  Jesteśmy pewni, że już niedługo będziemy mieli mnóstwo powodów do radości.

Można zaryzykować tezę ze blisko nam do reprezentacji Iranu? 
Myślę że tak. Iran to Mistrz Azji zespół bardzo doświadczony i organy, który takie mecze gra bardzo często i od wielu lat. My nie odstawaliśmy od nich po trzech wspólnych treningach – to jak najlepiej rokuje na przyszłość.

Turniej pokazał pierwszą piątkę reprezentacji?
Nie, nie spokojnie! Cały czas szukamy, selekcja nie jest zamknięta.
Nie zamykamy kadry dla innych zawodniczek.

Więcej o meczu

One Reply to “Wojciech Weiss o meczu z Iranem”

  1. A co masz mówić Wojtek. Przecież poprzedni jak byłeś asystentem w kadrze to wygrywaliście z silnymi Czeszkami i Ukrainkami. A teraz blamaż na początek i tłumaczenie, że bagaż doświadczeń, po prostu w tym składzie trenerskim niestety tylko Błaszczyk z Pniew ma pojecie o futsalu, Taktycznie było widać, że trenerzy są nieprzygotowani. Przykre ale prawdziwe.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.