#D1Arkema : Festiwal bramek, PSG nie odpuszcza! [WIDEO]
D1 Féminine Ligi Świat

W piątek zostały rozegrane mecze w ramach zaległej dwunastej kolejki Dywizji 1 francuskiej ligi. Odbyły się tylko dwa mecze, jednak nie zabrakło emocji i wielu goli.

Paris Saint-Germain odniosło wysokie zwycięstwo nad Dijon. Wynikiem 5:0 paryżanki zdobyły trzy punkty po golach Geyoro, Katoto (dwa), Baltimore i Dabritz. W spotkaniu zagrała 90 minut Paulina Dudek.

Jeszcze wyższe zwycięstwo odniosły zawodniczki Lyonu, które pokonało Sojaux aż 8:0. Hattricka zaliczyła Hegerberg, gole zdobyły również Macario (dwa), Mbock, Malard i Benyahia.

OL I PSG w tabeli wciąż dzielą trzy punkty, Paris Saint-Germain może liczyć tylko na potknięcie Lyonu, który jest niepokonany w tym roku.

Teraz czas na przerwę reprezentacyjną. Kolejne mecze dopiero za dwa tygodnie, gdzie PSG podejmie Fleury 91.