Ekstraliga Polska

Powołania na Zimową Akademię Młodych Orlic

 PZPN ogłosił listę powołanych osiemdziesięciu piłkarek z roczników 2008 i 2009 na trzeci turnus Zimowej Akademii Młodych Orłów w Siedlcach. Odbędzie się on w dniach 6-12 lutego. 

 

  • Ada Butwicka, Małgorzata Rogus (1KS Ślęza Wrocław)
  • Pola Solarska, Teresa Szadzińska (Śląsk Wrocław)
  • Laura Urbańczyk (UKS Akademia Piłkarska Femgol Lublin)
  • Wiktoria Zgrzeba (AMP Sępólno Krajeńskie)
  • Magdalena Bulczak, Julia Buszka, Aleksandra Figura, Lena Figura, Julia Glińska, Amelia Sikora (UKS Tęcza Bydgoszcz)
  • Oliwia Szymanek (DKS Gaudium Zamość)
  • Natalia Cielebąk, Oliwia Lewicka, Emilia Walczak (GKS Górnik Łęczna)
  • Anastazja Piłat (LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski)
  • Wiktoria Skrzypczak (Motor Lublin)
  • Zuzanna Miązek (KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki) 
  • Natalia Jędrzejczyk, Natalia Łysiak, Nikola Szwed (UKS SMS Łódź)
  • Milena Łukasik, Nikola Madejczyk, Julia Ostrowska, Emilia Sabuda (AKF Wisła Brzeźnica) 
  • Emilia Kościelniak, Patrycja Matuszczyk, Liwia Prochwicz, Paulina Szlachta (KS FSA Kraków)
  • Julia Sikora (Stowarzyszenie AP Przeciszów)
  • Gabriela Jankiewicz, Amelia Kalita-Gręda, Magdalena Kubo, Zofia Kwiatkowska, Adriana Markiewicz, Martyna Nowakowska (KS AP Diamonds Academy)
  • Natalia Wyrwas (KS Królewscy Płock)
  • Karolina Michalak, Zofia Tomaszewska (MUKS Praga Warszawa)
  • Weronika Araśniewicz (UKS SP 11 Ursus)
  • Karolina Badowska, Hanna Buchta, Zuzanna Gigiel (UKS Unia Opole)
  • Kinga Klimczak, Karolina Rak (AP Beniaminek Krosno)
  • Amelia Cedziło, Karolina Półtorak (CWKS Resovia Rzeszów)
  • Agata Gołub (AP Ekosport Białystok)
  • Magdalena Curyło, Maria Ostopinka (AP Lotos Gdańsk)
  • Wiktoria Sieradzka (GRYF Słupsk)
  • Dominika Lemańczyk (Radunia Stężyca)
  • Weronika Baumert, Paulina Kociuba, Wiktoria Stalmach, Julia Szymczyk, Alicja Wojas (GKS GieKSa Katowice)
  • Zuzanna Błaszczyk, Zuzanna Kubiciel (KS Skra Częstochowa)
  • Zofia Burzan (MKS Żory)
  • Nadia Stenzel (UKS Bieruńska Akademia Piłkarska GOL)
  • Patrycja Ślizak, Anna Ślusarska (KSP Kielce)
  • Edyta Bednarczyk, Klaudia Bednarczyk, Wiktoria Farelnik, Oliwia Zagórska (AS Stomil Olsztyn)
  • Zuzanna Frydrych (Stomilanki Olsztyn)
  • Wiktoria Konert (MOSIR Łomża)
  • Lena Adamska, Marta Szwarc (KA 4 Respect Krobia)
  • Marta Drzewiecka (KS Polonia Środa Wielkopolska)
  • Apolonia Kościelak, Alicja Ossowska, Michalina Szymańska (Warta Poznań)
  • Kalina Paplicka (ISF Pogoń Barlinek)
  • Wiktoria Niciak, Justyna Ziemichód (MKS Olimpia Szczecin)

Joanna Kalinowska

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: