30 listopada 2022

 Klaudia Łasicka z GKS Katowice zdradziła, że jej ukochany ma na imię Kornel. Tylko sprawa ma się tak, że Klaudia dla niego jest ciocią. Zapewne siostrzeniec jest zadowolony, mając taką usportowioną ciocię. Tylko to wiązadło… Szybkiego powrotu do zdrowia Klaudio!


Gdybyś nie zainteresowała się piłką nożną, to w jakiej dyscyplinie realizowałabyś się? Jak ogólnie oceniasz polską kobiecą piłkę nożną?
 W momencie zainteresowania piłka nożną nie miałam dylematu wyboru między dyscyplinami sportowymi. Natomiast teraz, jeśli nie piłka nożna to realizowałabym się pracując nad formą na siłowni, również jako instruktorka fitness czy trenerka piłki nożnej. Kobieca piłka nożna w Polsce rozwija się, ale jeszcze brakuje nam do topowej popularności 

Najszczęśliwsza ciocia na świecie to ty?
 Ooo tak, zdecydowanie! 

Czy dużo czasu zajmuje ci bycie ciocią? 
 Nie wiedziałam, że przyniesie mi to tyle radości. Odwiedzając rodzinne strony, większość czasu poświęcam siostrzeńcowi, przyciąga jak magnes. Kornel ma na imię.

Oglądasz sport w tv? Jakie programy?
 Bardzo rzadko oglądam tv. Najczęściej mecze oglądam na stronie internetowej TVP Sport i Łączy Nas Piłka. Oprócz piłki nożnej lubię oglądać mecze reprezentacji siatkarzy i piłkarzy ręcznych.

Na co dzień ubiór to dres czy…?
 Różnorodnie: dresy, jeansy, sukienka.

Ulubiona potrawa.
 Rosół, makaron z łososiem i szpinakiem. (szpinak ulubiona potrawa zawodniczek? – red.)

Wzór sportowca. Kto?
 W dzieciństwie Ronaldinho, a obecnie Andres Iniesta.

Z kim najbardziej przyjaźnisz się w klubie? I na co dzień?
 Bardzo dobre relacje w klubie mam z Aleksandrą Drąg, Weroniką Kłodą i Kasandrą Rybaczuk. Na co dzień z Wiktorią Aumiiller i Justyna Siwek 

Co chciałabyś zmienić w swoim życiu sportowym?
 Chciałabym trenować, grać i wspierać drużynę na boisku w walce o ligowe punkty. Aktualnie rehabilituje się po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. 

Chętnie uczęszczasz na treningi? Czy możesz obiektywnie ocenić swojego trenera?
 Tu odpowiedz jest jasna jak słońce – oczywiście, że tak! Trener z wizją i pomysłem na naszą drużynę. Jesteśmy zespołem, który bardzo dobrze ma poukładane zadania taktyczne. 

Gdybyś wybierała inną ligę, to do jakiego kraju wyjechałabyś? I dlaczego tam?
 Liga hiszpańska, ponieważ podoba mi się techniczny styl gry. Jestem ciepłolubna dlatego, też tamtejszy klimat by mi najbardziej odpowiadał.

Jak reagujesz, gdy podczas meczu ktoś cię brutalnie sfauluje?
 Różnie. Czasem po prostu wstaje, a czasem 'alaaaaa’, 'ejjjj’ lub ***** !

Twoja przyszłość sportowa w tym roku i następnych. Komu szczególne życzenia w Nowym Roku?
 Walka o powrót na boisko oraz z dnia na dzień stawanie się lepszą piłkarką. Szczególne życzenia dla każdego czytelnika i wszystkich, którzy mnie wspierają w tym trudnym okresie.

Jacek Piotrowski

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: