3 grudnia 2022
Division 1 Feminine

image

18 kolejka francuskiej Division 1
27.03.2016 r.

Montpellier (Stade Bernard Gasset 7 – Terrain Mama Ouattara) 
MONTPELLIER HSC vs FCF JUVISY  1:3
1-0 Julie SOYER 4′ sam.
1-1 Gaetane THINEY 28′
1-2 Kadidiatou DIANI 48′ 
1-3 Janice CAYMAN 49′ 

Sędzia : Sabine Bonnin

Montpellier : Philippe ; Agard, Gadea (cap), Sembrant, Karchaoui ; Toletti (Torrecilla 62′), Torrent, Utsugi ; Jakobsson, Asseyi (Gauvin 76′), Andressa Alves (Léger 46′)  

Juvisy : Benameur ; Soyer, Dusang, Tounkara, Greboval ; Jaurena, A.Butel ; Diani, Thiney (c), Coquet (Catala 71′) ; Cayman (Coleman 83′) 

******************

Soyaux (Stade Léo Lagrange) 
ASJ SOYAUX vs RODEZ AF 0:2
0-1 Manon ALARD 45′ 
0-2 Océane SAUNIER 90′ 

Sędzia : Jennifer Maubacq

Soyaux : Moinet ; Dumont (c.), Godart, Boudaud, Viana ; Deschamps, Belkacemi (Hurault 60′, Kone 77′), Thibaud, Clérac ; Blais, Bourgouin. 

Rodez : Garcia ; Bornes, Haupais (c) (Lespinasse 90+2′), Alard, Hoarau, Barbance, Kaabachi, Guellati, Cance, De Sousa, De Reviere (Guitard 75′), Lemaitre (Saunier 70′). 

***************
Saint-Maur-des-Fossés (Stade Adolphe Chéron) 
VGA ST MAUR vs PARIS ST-GERMAIN  1:3
1-0 Stéphanie LEOCADIE 18′ 
1-1 Kenza DALI 71′ 
1-2 CRISTIANE 84′ 
1-3 Perle MORRONI 88′

Sędzia : Cindy Buffart

St Maur : Delvallée ; Konte, Amaro, Hacard, Berge, Chatelain (Ferreira 81′), Paprzycki, Boumrar (c), Leocadie, Lenot (Duchamp 57′, Nogbou 86′) 

PSG : Berger ; Morroni, Delannoy, Erika (c), Declercq (Cruz 48′) ; Hamraoui ; Dahlkvist, Ebere (Cristiane 41′) ; Sarr (Seger 51′), Delie, Dali. 

Katarzyna Kiedrzynek (PSG) po za kadrą meczową (odpoczywa przed rewanżowym meczem 1/4 finału z FC Barceloną)

******************
Saint-Brieuc (Stade Fred Aubert) 
EA GUINGAMP vs AS ST ETIENNE  3:1
1-0 Désiré OPARANOZIE 3′ k
1-1 Julie PERUZZETTO 11′ 
2-1 Désiré OPARANOZIE 72′ 
3-1 Désiré OPARANOZIE 90+1′ 

Sędzia : Karine Lasalle

Guingamp : Gignoux ; La Villa, Dinglor (Debever 54′), Lorgeré, Morin, Bueno, Diallo (Fleury 67′), Amani, Douessin, Robert (Drozo 78′), Oparanozie. 

St-Etienne : Peyraud Magnin ; Gauvin (Titraoui 87′), Karlsson, Viguier, Cirri, Chaumette, Clemaron (c), Blanc Gonnet (Traore 60′), Morel, Peruzzetto, Palacin 

****************

Lyon (Stade de Gerland) 
OL. LYONNAIS vs ASPTT ALBI  6:0
1-0 Ada HEGERBERG 6′ 
2-0 Eugénie LE SOMMER 21′ 
3-0 Ada HEGERBERG 32′
4-0 Camille ABILY 47′ 
5-0 Ada HEGERBERG 48′ 
6-0 Corine PETIT 76′ 

Sędzia: Emilie Mougeot

Lyon : Bouhaddi ; Tarrieu, Mbock (Petit 46′), Kumagai (Bremer 60′), Majri (Hansen 46′), Abily (c), Necib, Henry, D.Cascarino, Hegerberg, Le Sommer. 

Albi : Morais ; Arcambal (c), Cazes, Rouzies, Gouineau, Pantelic (Renault 76′), Cervera, Condon (Mitchai 64′), Cazeau, Solanet (Manuel 87′), Martinez Augusto 

******************

Nîmes (Stade annexe des Costières) 
NIMES MG FF vs ESOF LA ROCHE 2:4
1-0 Elodie RAMOS 8′
1-1 Aline LIAIGRE 13′ 
1-2 Claire GUILLARD 40′ 
2-2 Laurie SAULNIER 48′
2-3 Aline LIAIGRE 72′ k
2-4 Claire GUILLARD 81′ 

Sędzia: Florence Guillemin

Nîmes : Saez ; Mahistre, Faure, Pervier (c), Gayton ; Rubio (Aparisi 86′), Roux, Callegher, Ramos, Saulnier, Kouamé 

La Roche : Bruneau ; Marchadié, Ollivier, Liaigre, Roux ; Nakkach, Lemarchand (Ripoche 84′), Nicolas, Pugnetti (Peslerbe 55′), Matéo, Guillard (c) (Fragoli 89′) 

*****************

TABELA :

1. Olympique Lyon (* 68, 103-2)
2. PSG (65, 62-9)
3. Juvisy Essonne (59)
4. Montpellier HSC (57)
5. Rodez A.F. (45)
6. ASJ Soyaux (39)
7. AS Saint-Etienne (38)
8. ASPTT Albi (38)
9. EA Guingamp (37)
—————————–
10. ESOF La Roche (31)
11. Nîmes MG FF (24)
12. VGA Saint-Maur (23)

* liczba punktów, ew.bilans bramkowy

/Źródło: footofeminin.fr /

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: