Reprezentacje Świat

#EkstraTypy : Kupony na piątek

 Czas na kolejny dzień z międzynarodową piłką i eliminacjami Mistrzostw Świata. Po raz kolejny wybieramy ofertę Forbet, czyli legalnego polskiego bukmachera wspierającego polski sport na każdym poziomie.

Zapytacie jak poszło wczoraj ? Wygrany kupon zepsuły nam Rosjanki … jednym golem w Azerbejdżanie.

 

Dziś na tapet bierzemy sześć spotkań i gramy dwa kupony. Zaczynamy na Chorwacji, gdzie tamtejsza reprezentacja zagra z Litwą. Oba zespoły tragicznie zaczęły te eliminacje, bez zwycięstwa ! Gospodynie nawet nie zdobyły jeszcze gola. Dziś stawiamy na to, że nie padną tutaj więcej niż trzy bramki oraz że Litwa nie przegra więcej jak jednym golem (każda wygrana Litwy, remis lub skromna przegrana)

Pół godziny potem mamy hit w grupie G, czyli starcie liderującej Szwajcarii z Włoszkami. Obie ekipy z kompletem punktów i z wyśmienitym bilansem. Więcej argumentów widzimy po stronie gospodyń oraz padną w tym meczu przynajmniej dwie bramki.

Później Malta z Czarnogórą i Rumunia z Mołdawią. Naszym zdaniem dwa spotkania na skromną ilość goli. Oczywiście stawiamy także na wygraną Rumunii, która ma więcej argumentów piłkarskich niż przeciwniczki.

Na koniec dwa ciekawe mecze – Szkocja z Ukrainą i Czechy z Niderlandami. Najpierw za naszą południową granicą Mistrzynie Europy powalczą o rewanż za remis w pierwszym meczu. Naszym zdaniem jednak Czeszki stać im napsuć krwi, a Niderlandy pod wodzą nowego trenera to już inny zespół. Nie padnie tu więcej niż trzy gole, a i gospodynie nie przegrają więcej jak jednym golem. W Szkocji Ukraina pod wodzą Cortesa może sprawić niespodziankę. Na pewno nie padnie tu dużo goli.

Zieloności!

 

Redakcja

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: