Futsal kobiet IV liga Polska Turnieje V liga

#futsal : Zgłoszenia zawodniczek do eliminacji MMP

 Informujemy, że kluby które zgłosiły się do poszczególnych kategorii wiekowych mogą już zgłaszać zawodniczki do rozgrywek MMP w futsalu. Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej przypisały już drużyny do rozgrywek, więc każdy klub musi w systemie Extranet wygenerować listę do danej kategorii i przypisać zawodników lub zawodniczki do rozgrywek. Do listy załączamy jeden z następujących dokumentów:

– w przypadku zawodniczki której klubem zgłaszającym jest klub macierzysty dołączamy kartę amatora.

– w przypadku zawodniczki której klub nie jest klubem macierzystym dołączamy oświadczenie zawodnika (można pobrać w panelu ,,Pliki do pobrania)

– w przypadku zawodniczki nie pełnoletniej-go której klub nie jest klubem macierzystym dołączamy oświadczenie rodzica (można pobrać w panelu ,,Pliki do pobrania) 

– w przypadku  zawodniczki której klubem macierzystym jest klub III lub wyższej ligi bądź jest zawodnikiem posiadającym profesjonalny kontrakt dołączamy zgodę klubu macierzystego.

 

Prosimy pamiętać, że zgłoszenia dokonujemy poprzez Wojewódzkie ZPN-y, które weryfikują listy, a uprawnia do rozgrywek (po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji z WZPN-u klikamy jeszcze raz zapis ostateczny) Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez email futsalmmp@pzpn.pl 

Redakcja

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: