Futsal kobiet IV liga Polska Turnieje V liga

MMPU17 : Znamy gospodarzy pierwszej rundy eliminacji

Znamy gospodarzy pierwszego etapu eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17.

 

Rozgrywki podzielone zostaną na dwa etapy eliminacji:

– Pierwszy etap: Kluby zostaną podzielone na dziesięć grup eliminacyjnych po 4 lub 5 drużyn. Do drugiej fazy eliminacji awans uzyskają:

  • – z grup trzyzespołowych dwie najlepsze drużyny (w przypadku wycofania się drużyny)
  • – z grup czterozespołowych – trzy najlepsze drużyny.
  • – z grup pięciozespołowych – trzy najlepsze drużyny.

Termin I fazy eliminacji to 27-28.11.2021r

– Druga faza: Kluby zostaną podzielone na grupy z których zostanie wyłonione 14 najlepszych drużyn które uzyskają awans do turnieju finałowego.

Termin II fazy eliminacji to 18-19.12.2021r

Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz turnieju TS ROW Rybnik i obrońca tytułu z poprzedniego sezonu Wierzbowianka Wierzbno.


 

Grupa 1: gospodarz – AZS UAM Poznań

  1. Olimpia Szczecin
  2. AZS UAM Poznań
  3. Tęcza II Bydgoszcz
  4. Futsal Gostyń

 

Grupa 2: gospodarz – Pogoń Dekpol Tczew

  1. Pogoń Dekpol Tczew
  2. AP Marcus Gdynia
  3. Tęcza Bydgoszcz
  4. Jedynka Aleksandrów Kujawski

 

Grupa 3: gospodarz – Włókniarz Białystok 

  1. Stomilanki Olsztyn
  2. Stomil Olsztyn S.A
  3. AS Stomil Olsztyn
  4. Włókniarz Białystok

 

Grupa 4: gospodarz – AZS UW Warszawa 

  1. AZS UW Warszawa
  2. MUKS Praga Warszawa
  3. Ząbkovia Ząbki
  4. Mazowia Grodzisk Mazowiecki
  5. Legia Soccer Schools

 

Grupa 5: gospodarz – LUKS Astoria Junior Szczerców

  1. Rekord Brzeziny
  2. LUKS Astoria Junior Szczerców
  3. SMS Łódź
  4. Kaja Opoczno
  5. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

 

Grupa 6: gospodarz – Perły Lublin

  1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  2. Perły Lublin
  3. Beniaminek Profbud Krosno
  4. UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna

 

Grupa 7: gospodarz – Rolnik Głogówek 

  1. Ślęza Wrocław
  2. Plon Błotnica Strzelecka
  3. Unia Opole
  4. Rolnik Głogówek
  5. GOL Częstochowa

 

Grupa 8: gospodarz – SWD Wodzisław Śląski

  1. Czarni Sosnowiec
  2. GKS GieKSa Katowice
  3. SWD Wodzisław Śląski
  4. Polonia Tychy
  5. BTS Rekord Bielsko-Biała

 

Grupa 9: gospodarz – Prądniczanka Kraków 

  1. Prądniczanka Kraków
  2. Pogorzanka Pogorzyce
  3. FSA Kraków
  4. AP Szaflary
  5. LKS Targowianka Targowisko

 

Grupa 10: gospodarz – Naprzód Sobolów 

  1. Tarnovia Tarnów
  2. Respekt Myślenice
  3. Football Wizards Myślenice
  4. Naprzód Sobolów
  5. KS Podgórze Kraków

Redakcja

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: