Grad i Daleszczyk (Medyk) po meczu w Piasecznie

image
Foto: Kamil Strajch

DAGMARA GRAD :
Drużyna z Piaseczna, przez swoje defensywne ustawienie jest dla nas dość niewygodnym przeciwnikiem, co pokazały poprzednie spotkania z GOSiRkami. Tym razem przez całe 90 minut kontrolowałyśmy przebieg meczu i tylko bark koncentracji w sytuacjach podbramkowych sprawił, że padły tylko dwie bramki. Mimo wygranej nie było radości po meczu, gdyż straciłyśmy w tym pojedynku jedna z najbardziej kluczowych zawodniczek w naszym zespole (Natalie Chudzik)

KATARZYNA DALESZCZYK :
Od początku chciałyśmy narzucić swój styl gry, co zostało potwierdzone bramka w pierwszej minucie. Cały czas kontrolowałyśmy przebieg meczu, stworzyłyśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki, jednak niestety ich nie wykorzystaliśmy. Przeciwniczki umiejętnie grały niskim pressingiem, co dodatkowo utrudnialo nam rozwinięcie skrzydeł, jednak cieszymy się że udało się zdobyć komplet punktów, szkoda jedynie kontuzji Natalii Chudzik..

****************

16 kolejka Ekstraligi 
19.03.2016, Piaseczno 
GOSiRKi PIASECZNO vs  MEDYK POLOMARKET KONIN 0:2 
0:1 Gawrońska 1′
0:2 Sikora 57′

 
GOSiRki: Ożgo – Ciupińska, Dudek, Gozdek, Jankowska (70′ Rębiś), Łasicka (76′ Sobczak), Machnacka, Rapacka, Rosińska, Sosnowska, Tkaczyk

Medyk : A. Szymańska D. Grad, M. Ficzay, R. Slavcheva, N. Chudzik (18. L. Kostova), P. Balcerzak, K. Daleszczyk, N. Pakulska, A. Sikora, A. Gawrońska, A. Tarczyńska.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.