Już nie tylko Ekstraliga, czyli weekend (prawie w pełni) piłkarski

image

Ekstraliga

19.03.2016 (sobota)

10:30  AZS PSW Biała Podlaska vs Górnik Łęczna 0:2

11:00  GOSiRki Piaseczno vs Medyk POLOmarket Konin 0:2

11:00  AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS Wrocław 3:6

12:00  Sztorm AWFiS Gdańsk vs Czarni Sosnowiec 2:0

14:00 Zagłębie Lubin vs Olimpia Szczecin 0:2

17:00 (w Bielsku Białej, Stadion BBOSIR )Mitech Żywiec vs KKP Bydgoszcz 0:0

*******************

II LIGA

Lubelska, zaległy 
19.03.2016 (sobota)
13:00 Sparta Daleszyce vs Naprzód Sobolów 0:1

——————-

śląska 
19.03.2016 (sobota)
12:00  Chemik Kędzierzyn Koźle vs Rekord Bielsko Biała 1:15
13:00  KKS Zabrze vs Polonia Bytom 4:3
15:00  Rolnik II B.Głogówek vs Mitech II Żywiec 6:1
15:00 AZS II Wrocław vs SWD Wodzisław Śląski 2:0

—————
20.03.2016 (niedziela )
13:00 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska vs Darbor Bolesławice
15:30  AZS PWSZ II Wałbrzych vs Polonia Prószków

—————

kujawsko – pomorska 
20.03.2016 (niedziela )
12 kolejka 
13:00 Błękitne Stargard vs GOSRiT Luzino

********************

III LIGA

łódzka 
19.03.2016 (sobota)
11:00  Kotan Ozorków vs Pisia Zygry 4:1
12:00  MOSiR Sieradz vs Róża Kutno 2:1
12:00  Kolejarz Łódź vs Pogoń Zduńska Wola 3:0

20.03.2016 (niedziela )
12:00 Wojownik Skierniewice vs Błękitni Dmosin 
14:00  Stal Radomsko vs PTC Pabianice

—————

śląska I
19.03.2016 (sobota)
11:00  GKS Katowice vs Orzeł Pawonków 15:1
15:00  Polonia Poraj vs KKS Katowice 9:1
15:30  Gol II Częstochowa vs Czarni II Sosnowiec 5:0

20.03.2016 (niedziela)
14:45  Warta Zawiercie vs KKS II Zabrze 
15:00  Górnik Bobrowniki-Śląskie vs Jaskółki Chorzów

—————–

Śląska II 
19.03.2016 (sobota)
15:00  Rekord II Bielsko Biała vs Gimnazjum Istebna 0:0

20.03.2016 (niedziela)
14:00 Wisła Skoczów vs Granica Ruptawa 
15:00  UKS Gamów vs KKP Mikołów 
15:00  Wilki Wilcza vs MKS Żary

——————

Zachodniopomorska 
19.03.2016 (sobota)
13:00 AP Kotwica Kołobrzeg vs Orzeł Wałcz 0:2

20.03.2016 (niedziela)
11:00 Energetyk Junior Gryfino vs Hartrick Kołobrzeg 
11:00  Olimpia III Szczecin vs Vielgovia Wielgowo 
12:00 Zalew Stępnica vs Fala Międzyzdroje 
15:00  Błękitne II Stargard vs Pomorzanin Nowogard

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.