Gwiazda piłkarskiej reprezentacji Polski w Olimp Team!

 
Weronika Zawistowska to czołowe nazwisko w kadrze polskiej reprezentacji piłkarskiej. Komentatorzy i trenerzy mówiąc „Zawistowska”, dodają: szybkość. Przez niektórych porównywana jest do Kamila Grosickiego. Zanim podpisała kontrakt z Bayern Monachium, odrzuciła ofertę z Realu Madryt. Teraz w rozwoju będzie jej pomagał nowy sponsor: Olimp Sport Nutrtion.
 
_X5A8195 Dagmara Szewczuk @dagsoon.jpg
fot. materiały prasowe

Jedyna w klubie

Jej piłkarska historia rozpoczęła się od gry z tatą i kolegami. Szybko zaczęła brać pod uwagę, że to będzie jej pomysł na życie. Ale początki wcale nie były łatwe: gdy miała 8 lat rozpoczęła treningi w UKS Bródno Warszawa i była…jedyną dziewczyną w chłopięcej drużynie. Dzięki temu, że się nie poddała, kilka miesięcy później przeniosła się do MUKS Praga Warszawa i zacząć trenować z kobiecą drużyną. W 2015 roku zaczęła grać dla GKS Górnik Łęczna i wtedy rozpoczęło się jej pasmo profesjonalnych sukcesów. Dwukrotnie zdobyła Mistrzostwo Polski oraz triumfowała w Pucharze Polski, co pozwoliło jej wziąć udział w turnieju kwalifikacyjnym UEFA Women’s Champions League. Podczas rozegranych tam trzech meczy strzeliła gola.
 

Udało mi się zdobyć trzy Mistrzostwa Polski. Zdałam sobie sprawę z tego, że w Polsce osiągnęłam wszystko. 

Weronika Zawistowska

 
 
fot. materiały prasowe
 
  
 

Marzenia realizowane za granicą

 W 2021 roku podpisała 3-letni kontrakt z Bayernem Monachium, gdzie w pierwszym sezonie została wypożyczona do innego klubu Bundesligi.
Aby spełniać się sportowo musiała wyjechać z Polski. Jednak koleżanki z nowego klubu przyjęły ją bardzo ciepło i wspierają na każdym kroku. 
 

Sam wyjazd był ciężkim krokiem – opuszczenie rodziny nie było łatwe. Zawsze byłam z nimi blisko, ale jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, musisz być gotowa na takie poświęcenia. Wsparcie od rodziców mam ciągłe, mimo że nie ma ich przy mnie fizycznie.

Weronika Zawistowska

 
Podczas dnia ze swoim nowym sponsorem – Olimp Sport Nutrition, padło pytanie, czego można życzyć Weronice.
 

Życzcie mi oczywiście strzelenia jak największej liczby goli! Chciałabym przejść z wypożyczenia do mojej drużyny, w której podpisałam kontrakt – Bayern Monachium. Jak uda mi się to osiągnąć, wtedy wyznaczę sobie następny cel. Nie chcę osiąść na laurach.

Weronika Zawistowska

 

Olimp Sport Nutrition będzie wspierał Weronikę w realizacji jej marzeń. Oby strzelała jak najwięcej bramek i zdobywała kolejne tytuły – zarówno w kadrze, jak i w klubie.
 
_X5A8906 Dagmara Szewczuk @dagsoon.jpg
fot. materiały prasowe

Olimp Sport Nutrition to marka odżywek i produktów dedykowanych profesjonalnym sportowcom oraz osobom aktywnym, trenującym rekreacyjnie. Produkty wytwarzane są w nowoczesnych laboratoriach firmy farmaceutycznej Olimp Labs oraz poddawane ścisłym kontrolom i badaniom.  Olimp Sport Nutrition należy do Olimp Labs – polskiej firmy farmaceutycznej założonej w 1990 roku, która zatrudnia obecnie ponad 800 pracowników. Olimp Labs posiada w swoim portfolio 600 produktów, które dystrybuuje do 100 krajów na całym świecie.


 

 

 

Redakcja

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: