#InstaRank #TOP25 : Notowanie dziesiąte. Najpopularniejsze polskie piłkarki na Instagramie (październik 2021)

  Czas na dziesiąte notowanie #InstaRank, czyli ranking dwudziestu pięciu najpopularniejszych polskich piłkarek na Instagramie.  

Na czele rankingu nie zmienia się wiele, przodują dwie najlepsze polskie piłkarki, czyli Ewa Pajor i Katarzyna Kiedrzynek. Sporo nowych obserwujących przybyło naszej najlepszej atakującej, która zbliża się do liczby 40 tysięcy. Wzrosty zaliczyły też Paulina Dudek, Weronika Zawistowska, Ewelina Kamczyk, Agnieszka Jędrzejewicz, czy Dżesika Jaszek. 

Warto podkreślić, że magiczną barierę 10 tysięcy obserwujących przekroczyła zawodniczka Czarnych Agnieszka Jędrzejewicz.
Jeśli ich jeszcze nie obserwujesz to linki do ich profili znajdują się poniżej zaraz po liczbie obserwujących. Polecamy!

 

UWAGA! Jeśli przegapiliśmy jakąś polską piłkarkę, która ma na tyle obserwujących, że powinna być na naszej liście – napisz do nas!

 


NAJPOPULARNIESZE POLSKIE PIŁKARKI NA INSTAGRAMIE 

#INSTArank notowanie ósme

  1. Ewa Pajor – 36,8 tys  @ewa_pajor17
  2. Katarzyna Kiedrzynek – 32,7 tys  @kasia_kiedrzynek
  3. Aleksandra Rompa (Sikora) – 30,2 tys @olasikora5
  4. Paulina Dudek – 18,4 tys  @dudi4_
  5. Weronika Zawistowska – 14,3 tys  @w_zawistowska10
  6. Patrycja Jerzak – 13,3 tys  @___pato
  7. Agnieszka Jędrzejewicz – 11 tys @jedrzejewicz_
  8. Alicja Nalepa – 10,6 tys @alicja.nalepa
  9. Ewelina Kamczyk – 10,4 tys @kamczyk.8
  10. Dżesika Jaszek – 9089 @d.jaszek
  11. Adrianna Telega – 6589 @bajzel_ze_hej
  12. Kasandra Parczewska (Rybaczuk) – 6543 @kasandra_parczewska
  13. Dominika Grabowska – 5555 @dominikaa9814
  14. Kinga Kozak – 5088 @kingakozak_
  15. Weronika Chmiel – 4644 @weronikaa_chmiel
  16. Karolina Pabin – 4340 @pilka_na_obcasach
  17. Agata Tarczyńska – 4060 @agatarczynska
  18. Małgorzata Grec – 3857 @gosiagrec
  19. Dorota Hałatek – 3502 @dorkavsx
  20. Katarzyna Jaszek – 3054 @kejti_89
  21. Sylwia Matysik – 2913 @s.matysik
  22. Klaudia Dymińska – 2885 @najpierw_masa_potem_masa
  23. Wiktoria Kiszkis – 2808 @kiszkis
  24. Adriana Achcińska  – 2743 @achcik_11
  25. Nikola Karczewska – 2707 @n.karczewska

UWAGA : stan obserwujących na 6:30 z dnia 22.10.2021

 

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: