[ŚLĄSK] : Zgłoszenia do futsalowego Pucharu Polski

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski Kobiet w sezonie 2021/2022.


Zgodnie z Regulamin HPP w futsalu na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej w I fazie rozgrywek uczestniczyć będą zespoły 2 ligi futsalu oraz inne drużyny zainteresowane udziałem. Podobnie jak w minionych edycjach odbędą się turnieje eliminacyjne. Rozgrywki muszą się zakończyć do 30 listopada bieżącego roku.

Najlepsza drużyna eliminacji okręgowych uzyska awans na szczebel centralny Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią zespoły 1 ligi oraz Ekstraligi Futsalu. Dodatkowo zwycięski zespół otrzyma voucher w wysokości 1000 zł na zakup sprzętu sportowego!

Zespoły zainteresowane udziałem  w Halowym Pucharze Polski jak również ewentualną organizacją turnieju eliminacyjnego mogą się zgłaszać do Komisji Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej drogą mailową na adres: futsal@slzpn.pl

Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych przedstawiciela zespołu. Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji Pucharu Polski mija 31 października.

Dodatkowych informacji udziela Arkadiusz Grzywaczewski (tel. 504-197-289) – Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej  Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

 

za szpn.pl

Redakcja

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: