Opinie po meczu Wrocław vs Sztorm (2:0)
Ekstraliga Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Wypowiedzi pomeczowe:

Damian Rynio (trener AZS Wrocław) :
Był to dla nas niezwykle istotny mecz pod względem przygotowań i liczyliśmy się z tym, że przeciwnik postawi twarde warunki. Po mocnych pierwszych 15 minutach opanowalismy sytuację na boisku i prowadziliśmy grę tak jak zamierzaliśmy. Mieliśmy swoje sytuację ale też nie ustrzeglismy się błędów, które mogły nas wiele kosztować. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy strzelić jeszcze 2-3 bramki, ale cieszymy się z 3 punktów i że nie straciliśmy bramki bo taki był nasz cel do zrealizowania. Podziękowania dla moich zawodniczek za walkę przez całe 90 minut i zrealizowane założenia.

Robert Chałaszczyk (trener Sztormu):
Nie udało się zdobyć punktów we Wrocławiu mimo, że były w naszym zasięgu. Przy 0:1 nie wykorzystujemy paru dogodnych sytuacji. Wrocław drugą bramkę zdobywa w doliczonym czasie gry, gdy postawiliśmy wszystko na jedną kartę. ( Magda Kołacz pobiegła w ostaniej minucie pod bramkę AZSu i Sztorm stracił bramkę).

Oliwia Maciukiewicz (AZS Wrocław):
Wiedziałyśmy, że mecz z Gdańskiem nie będzie należał do łatwych. Spodziewałyśmy się mocnej i zdecydowanej gry ze strony rywala ale jednocześnie wiedziałyśmy na co nas stać i dużym plusem było to, że grałyśmy na swoim boisku. Wyszłyśmy pewne siebie, od początku chciałyśmy wygrać ten mecz i szybko objąć prowadzenie, co w rezultacie się udało. Z biegiem czasu wydaje mi się ,że kontrolowałyśmy spotkanie a bramka na 2:0 postawiłam kropkę nad ” i ”