Lotos z kolejnym kompletem punktów

 Po bardzo emocjonującym spotkaniu Lotos pokonał 3:2 Tarnovię. Bardzo cenne punkty pozwoliły awansować klubowi z Trójmiasta w tabeli. Dziś był o wiele aktywniejszy pod bramką Tarnovii i dało to skutek w samej końcówce – gospodynie ruszyły do ataku, ale zdołały tylko zdobyć gola na 2:3. Coraz ciężej będzie walczyć benieminkowi o utrzymanie. 

Teraz czas na reprezentacyjną przerwę. Nasza pierwsza kadra zagra najpierw z Norwegią w Łodzi (21.10), a pięć dni później z Albanią w Tychach. Reprezentacja U19 zagra we Włoszech turniej eliminacji Mistrzostw Europy. Tam zmierzy się z gospodyniami, Norwegią i Azerbejdżanem. Ekstraliga wraca pod koniec października. 

Derus 24’, Białoszewska 93’ – Sirant 10’, Włodarczyk 38’, Słowińska 78’

MVP TKF : Klaudia Słowińska

TARNOVIA: Syrek – Gębica, Szostak, Kubaszek, Drwal, Derus, Trytek (80’ Porada), Wałaszek (82’ Piwowarczyk), Dudziak, Białoszewska, Pleban (80’ Szkrzyniarz)

LOTOS: Ludwiczak – Szewczuk, Sierant, Zimecka (84’ Kołodziejek), Bużan, Włodarczyk (78’ Polańska), Plotzka (63’ Stasiulewicz), Słowińska, Dymińska, Tarakanova (66’ Okoniewska), Kirsch-Downs (61’ Grzywińska)statystyki/grafika : STATScore

Dawid Gordecki

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: