Na remis w Krakowie. Pierwsze punkty Olimpii w sezonie

To był mecz na przełamanie obu ekip. Jagiellonki i Olimpia przerwały swoje złe passe i padł remis 1:1.

Do bramki AZSu wróciła Karolina Klabis i wróciły też punkty. Od początku gospodynie były stroną aktywniejszą i od początku atakowały. Brakowało jednak skuteczności i świetnie spisywał się blok defensywny Olimpijek. Przełamać udało się dopiero po zmianie stron. W 63. minucie wprost z wolnego atomowym strzałem obok muru do siatki Olimpii trafiła Anna Zapała.  Dwanaście minut później było już 1:1. Kapitan Olimpii Weronika Szymaszek głową po wrzutce z prawej strony przelobowała Klabis. Pomimo naporu gospodyń więcej goli na stadionie Prądniczanki nie padło.

Za tydzień w ósmej kolejce w niedzielę Jagiellonki zagrają trudny mecz ze Śląskiem na wyjeździe. Olimpia pojedzie do Bydgoszczy na mecz ze Sportsiem.